Zeytinburnu Haşere İlaçlama

admin | Nisan 2, 2019 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Zeytinburnu haşere ilaçlama firması 20 yılı aşkın bir süredir tüm Zeytinburnu mahallelerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli kentlerinin 7/24 garantili olarak tüm mahallelerinde ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

Zeytinburnu Haşere İlaçlama Teknikleri

Firmamız böcek, haşere ve kemirgen ilaçlamalarında üç ayrı ana yöntemle uygulama yapar. Ancak bu yöntemler de kendi aralarında ilaçlama yapılacak zararlı organizmaların türüne ve beslenme çeşitine göre ayrılmaktadır. Fareler ve fare türleri için ayrı uygulamalar ve ayrı kimyasallar kullanılır. Böcekler ve haşereler için de farklı yöntemler ve ilaçlar kullanılır.

Zeytinburnu fare ilaçlama firması olarak fare ilaçlamalarında: fare buğdayları, fare tozları ve fare istasyonları gibi farklı ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalarda hedef tür lağım faresi, fındık faresi, ev faresi, tarla faresidir.

Zeytinburnu’nda pire, tahtakurusu, kene, sivrisinek ve bit şikayetlerinin en çok olduğu haşerelerdir. Küçük ebatlarda olduklarından sıvı ilaçlama yöntemi ile dezenfekte edilirler. Sıvı ilaçlama da kimyasal püskürtme ve sisleme yöntemi ile uygulanır. Sisleme yöntemi kimyasal ilacın küçük haşereler üzerindeki etkisini artırmak için yapılan bir tekniktir. Sisleme yapılan alan dumanlı bir ortamdaymış gibi görünür. İlaçlama ekipleri size uygulama öncesi ve sonrası ortamda nasıl davranmanız gerektiği konusunda bilgi verecektir.

Püskürtme tekniği ise daha sulu bir ilaçlamadır. Bazı fare türleri üzerinde ve açık alanlarda yoğun olarak bulunan böcekler üzerinde uygulanır. Jel ilaçlama yöntemi ise kapalı mekanlarda çok yoğun olmayan böcekler için kullanılır. Böceğin bulunduğu mekânın her tarafına belirli noktalara sürülür. Kimyasal ilaç jel kıvamında olduğu için bu yönteme jel ilaçlama denir. Kokusuz bir ilaçlama yöntemidir ve mekânda yaşayanların günlük hayatını etkilemez. Jel ilaç sürülen yer hariç her yerde temizlik yapılabilir.

Zeytinburnu ilaçlama firmaları için arama yaptığınızda dikkat etmeniz gereken başlıca unsur ilaçlama firmasının Sağlık Bakanlığı’ndan ilaçlama yetkisi alıp almadığıdır. Bu belgenin varlığı sizin sağlığınızın teminatıdır. Çünkü yasal olan böcek ve haşere ilaçlama firmalarının kullandığı ilaçlar TSE garantili kimyasallar olmak zorundadır. Ve Sağlık Bakanlığı denetiminden geçen bir firma mutlaka kullandığı yöntemler ve ilaçlar konusunda da denetimde olacaktır.

Zeytinburnu haşere ilaçlama fiyatlarımız ekonomik ölçekte olup metrekare üzerinden birimlendirilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.