Türkoba Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Ocak 2, 2019 | 1 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama alanında uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren Türkoba Mahallesi Böcek İlaçlama şirketimiz; en etkili ilaçlama teknikleriyle haşere ilaçlama işlemlerinde bulunmaktadır. Yapılan çalışmalar %100 sonuç garantisiyle sağlanmakta olup haşere istilasını kesin ve kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra ekiplerimiz istila ihtimali olan bölgelerde önleyici ilaçlama faaliyetlerinde de bulunmaktadır.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Böcekler, istila ettikleri alanlarda çeşitli zararlara sebep olmaktadır. Bu zararların başlıcaları şu şekildedir;

  • Böcekler vücutlarında barındırdıkları mikrop, bakteri ve parazitlerle; dışkı ve deri döküntüleriyle insan sağlığını risk altında bırakır. Salmonella, veba, tifo, dizanteri, kolera, sarı humma, sıtma gibi çeşitli hastalıkların taşıyıcısı konumundadır.
  • Bu hastalıklara ek olarak böcekler insanların bağışıklık sistemini çökertmekte, bulaşıcı hastalıklara ve immun rahatsızlıklara açık hale getirmektedir.
  • Böcekler insanların yaşadığı alanları mikrobik ortamlar haline getirmektedir. Hijyensiz bu ortamlarda enfeksiyon riski oldukça yaygındır. Bu sebeple açık yaralar geç iyileşir, solunum yolu enfeksiyonları yaygın olarak gözlemlenir.
  • Bunların yanı sıra cilt rahatsızlıklarına da sıkça rastlanır. Böcek alerjileri, ısırıklar ve kaşıntı nedeniyle de mikroplar nedeniyle de bu tip hastalıklar görülmektedir.
  • Böcekler; huylanma, huzursuzluk, takıntı ve fobi gibi ruhsal rahatsızlıklara da yol açmaktadır. Ayrıca geceleri ortaya çıkmaları nedeniyle bu huzursuzluk uykuda daha fazla hissedilir. Bundan dolayı uykusuzluk ve gün içinde yorgunluk böcek istilalarında sıkça rastlanan durumlardandır.
  • Böcekler bu zararların yanı sıra maddi kayıplara da sebep olmaktadır. Bu zararlar; eşyalara temas etme, dışkılama ve yumurtlama şeklinde gerçekleşmektedir. Bunun haricinde gıdalara temas etmeleri halinde yiyecekleri kullanılamaz hale getirirler. Türkoba Mahallesi Böcek İlaçlama servisimiz bu zararlardan korunabilmek adına ilaçlama faaliyetlerini en ekonomik yollarla vatandaşa ulaştırmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böceklerle mücadelede asırlardır farklı yöntemler kullanılmaktadır. Ancak bu yöntemlerin günümüze uygulanabilirliği kalmamıştır. Zira bu yöntemler hem insan sağlığını tehdit etmekte hem de haşereler üzerinde yeterince etki göstermemektedir. Pratik ve sağlıklı ilaçlama uygulamalarıyla kesin sonuca ulaşabilmek için modern ve profesyonel ilaçlama teknikleri tercih edilmelidir. Türkoba Mahallesi Böcek İlaçlama firması %100 sonuç sağlayan modern ilaçlama teknikleriyle ve insan sağlığına zararı olmayan böcek ilaçlarıyla hizmet vermektedir. Firmamızın gerçekleştirdiği ilaçlama çalışmalarının sonucu teminatımız altındadır. İlaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.