Sinanoba İlaçlama

admin | Temmuz 15, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

İlaçlama işlemlerinin niçin yapıldığı konusu, son yıllarda haşerelerin sağlığımıza verdikleri zararların anlaşılması ile oldukça anlaşılmıştır. Pek çok hastalığın sebepleri altında yatan bulgulara bakıldığında haşerelerin çok büyük bir etkisinin olduğu kanıtlamıştır. Özellikle ısırma veya sokmalarında çok ciddi zararlara yol açabilmektedirler. Özellikle gıda zehirlenmesi, nefes darlığı, uyuz hastalığı, alerji, deri döküntüsü, yüksek ateş gibi hastalıklar haşereler yoluyla oluşabilmektedir.

Haşere ilaçlama işlemleri mutlaka işini en doğru yapan bir firma tarafından yapılmalıdır. Sinanoba İlaçlama firması olarak tüm yöntemlerimiz ve ilaçlarımız sahip olabileceğiniz en iyi kalitededir. Tüm departmanlarımızla en kurumsal firma olarak halkımızın tüm böcek şikayetlerini yok etmekteyiz.

Hangi Haşereleri İlaçlıyoruz?        

Şirketimiz şikayet edebileceğiniz her haşere için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Özellikle pire, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, kakalak, kirpi, çıyan, solucan, fare türleri, akrep, örümcek, top böceği, gümüş böceği, danaburnu, karafatma, tahtakurusu, sinek türleri, kırkayak, akar, kertenkele, çıyan, karınca, sümüklü böcek, mite, çekirge, kurbağa gibi her haşere şikayetinizi sonlandırmaktayız.

İlaçlama yöntemlerimiz ise saydığımız haşerelere için özel ilaçlarla, tek tek uygulanmaktadır. Gerek jel ilaçlama gerek kokulu ve kokusuz ilaçlama ve sıvı ilaçlama yöntemleri, fare istasyonlar en çok kullanılan işlemlerdir.

İlçemizdeki en küçük noktadan en büyük noktaya kadar tüm mekanlarda ilaçlama yapan Büyükçekmece Böcek İlaçlama servisimiz, semtimizde bulunan okul, ev ve işyerleri, iş merkezleri, fabrikalar, yeme ve içme restoranları, spor salonları, camiler, belediye binaları, parklar, bahçeler, eğlence merkezleri, metrobüs, otobüs, özel araç gibi her noktada ilaçlama yapmaktadır.

Bizlere en kolay şekilde ulaşmak ve bizlerden bilgi almak için çağrı merkezlerimizi arayabilir, müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.