Otel İlaçlama

admin | Haziran 20, 2020 | 1 | Hizmet Bölgeleri

Böcek, haşere ve kemirgen problemleri, insanın yaşamını sürdürmekte olduğu her türlü alanda mevcuttur. Bu problemler, eğer müdahale edilmez ise uzun vadede ciddi boyutlarda sağlık problemlerine yol açabilmektedir. Ev, iş yeri, okul, hastane gibi oteller de bu canlıların uğrak yerlerinden biridir. Etrafa yaymış oldukları bakteriler ya da canlılar arasında taşımış oldukları hastalıklar ile ölümle dahi sonuçlanabilen problemlere neden olmaktadırlar. Bu nedenle insan trafiğinin yoğun olduğu otellerden çok fazla zaman geçmeden temizlenmeleri gerekmektedir. Sentez Böcek İlaçlama olarak İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de sağlamakta olduğumuz otel ilaçlama hizmetlerimiz ile tüm haşere problemlerine kısa sürede son vermekteyiz.

Güvenilir Otel İlaçlama

Oteller, insan trafiğinin yoğun olduğu ve sürekli olarak hizmet vermekte olan kuruluşlardır. Bu nedenle belirli saatler içerisinde ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle haşere ve kemirgen türünün ne olduğunu teyit etmek bu anlamda oldukça önemlidir. Sentez Böcek İlaçlama firmamız, geliştirmiş olduğu etkili yöntemleri, uzman ilaçlama kadrosuyla birlikte problem teşkil eden zararlı canlının üzerinde uygulayarak, kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Otel ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan ilaçlama yöntemlerinden biri sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanarak her türlü dar ya da geniş alanın ilacın etkisi altında kalması sağlanmaktadır. Bu nedenle tüm haşere ve kemirgen türleri üzerinde rahatlıkla uygulanabilir. Herhangi bir sağlık problemi oluşturmaz. Ekiplerimiz modern cihazları ile birlikte uyguladıkları bu yöntemlerle kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri de yine düzenli olarak tercih etmekte olduğumuz ilaçlama yöntemlerinden biridir. Genellikle haşerelerin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanır ve uygulama sırasında otelin boşaltılmasına gerek duyulmamaktadır. Doğal olan jel ilaçlar, insan sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etki oluşturmamaktadır. Fare istasyonları da geniş alanlarda meydana gelen yoğu fare istilalarında tercih etmekte olduğumuz ilaçlama yöntemlerinden biridir. İstasyonun muhafaza etmiş olduğu ilaca rahatlıkla ulaşmakta olan fareler, ilaçla temas ettikten kısa bir süre sonra imha olacaktır. Uygulamalarımız otelin prestijini ve insanların sağlığını bozacak bir unsur taşımamaktadır. Bu nedenle güvenilir otel ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Otel İlaçlama Fiyatları

Sentez Böcek İlaçlama olarak, otel ilaçlama fiyatları belirlenirken alanın genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısını göz önünde bulundurmaktayız. Firmamızın sağlamış olduğu ve İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de rahatlıkla faydalanabileceğiniz güvenilir ve ekonomik otel ilaçlama hizmetlerimiz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçerek, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.