Mimarsinan Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 24, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ve haşereler için en etkili ilaçlama uygulamalarını yapan Mimarsinan Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, Büyükçekmece genelinde garantili çözümlerle hizmetinizde. Sektörde başarıyla geçirdiğimiz Faaliyetlerini 20 yıldır aralıksız sürdüren firmamız deneyimle böcek ilaçlama şirketleri içinde lider konuma sahiptir ve sizlere kesin çözüm sunan, bütçenizi zorlamadan yararlanabileceğiniz ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Şirketimizin saha deneyimi bulunan elemanlardan oluşan böcek ilaçlama servisleri kalitesiz ilaçlarla seneler öncesinin ilaçlama yöntemlerini değil, TSE etiketli ürünlerle en modern ilaçlama yöntemlerini kullanarak hizmet vermektedir. Mimarsinan merkezli olarak;, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hurriyet, 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent Karaağaç, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Yenimahalle, Türkoba ve Ulus gibi semtlerin tamamını kapsayacak şekilde Büyükçekmece geneline servisimiz bulunmaktadır.

Modern İlaçlama Uygulamalarıyla Kısa Sürede Etki

İlaçlama sektöründeki yenilikleri kısa sürede hizmetlerine taşıyan ve bu sayede böcek ilaçlama şirketleri tarafından her zaman örnek alınan firmamız haşere ve böcek türüne göre; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama tekniklerinin tamamında uzmanlaşmıştır. Ev ve işyerinizin fiziksel özelliklerini değerlendirerek, haşere türüne göre ilaçlama tekniği belirleyen uzmanlarımız sorundan en hızlı şekilde kurtulmanızı sağlayacak şekilde uygulama yapar. Ekibimizde sadece gerekli eğitimleri geçerek sertifika alma hakkı kazanmış uzmanlar görev almakta, bu sertifikalı ilaçlama personelinin hepsi uzun zamandır sahada aktif olarak çalışmaktadır. Mimarsinan Mahallesi böcek ilaçlama servisimizde çalışan elemanlarımız profesyonelliği ve tecrübesiyle, tüm böcek ve haşere türleri için yüksek tesirli ilaçlama yapabilecek yeterliliğe sahiptir.

Firmamızın Büyükçekmece genelinde aralıksız olarak sunduğu haşere ilaçlama servisi, ev ve işyerinizi zehirle kaplamadan en sağlıklı şekilde ilaçlama yapılmasını sağlar. Sağlığınızı riske atmamak için kaliteden ödün vermeyen firmamız sadece TSE etiketine sahip, ülkemizdeki kullanım izinleri Sağlık Bakanlığı’na tabi olan ilaçları kullanır. Bu ilaçların hepsi bilimsel incelemelerden geçmiş, zararlı olmadığı tespit edildiği için Dünya Sağlık Örgütü’nden de onay almıştır.

İlaçlama Servisimiz Bir Telefonla Kapınızda

Haftanın tüm günleri çalışan firmamızın haşere ilaçlama servisleri kesintisiz olarak ve ilçenin tüm mahallelerine sabit ücretle hizmet vermektedir. Uzman ekibimizin profesyonel ilaçlama hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla yararlanmak için dilediğiniz zaman şirketimizi arayabileceğiniz gibi, her türlü sorunuz için danışma hattımız 7 gün 24 saat açıktır.

Böcek İlaçlama Mimarsinan Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Tespih böceği, çekirge, güve, halı böceği, karafatma, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, sinek, salyangoz, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, çıyan, akrep, örümcek, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kene, pire, kırkayak ve sivrisinek,

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.