Kumburgaz Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 25, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama uygulamalarında bakanlık yönergelerine uygun şekilde çalışan ve tüm hizmetlerinde Dünya Sağlık Örgütü onayından geçmiş en kaliteli ilaçları kullanan Kumburgaz Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, Büyükçekmece genelinde bir telefon kadar yakınınızda. Firmamızın böcek ilaçlama servisleri işe yaramayacak göstermelik ilaçlamalar için yüklü faturalar çıkartmadan, modern ilaçlama uygulamalarıyla her böcek ve haşere türünü kesin olarak yok edebilmektedir. 20 yıllık faaliyet geçmişiyle böcek ilaçlama firmaları arasında deneyimiyle sayılı markalardan olan şirketimiz; Kumburgar, 19 Mayıs, Ahmediye, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Cumhuriyet, Çakmaklı, Güzelce, Hurriyet, Karaağaç, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle, Dizdariye, Fatih, Alkent ve Büyükçekmece’nin diğer tüm mahallelerine hizmet vermektedir.

Garantili İlaçlamalarla Haşerelere Kesin Çözüm

Kumburgaz böcek ilaçlama servisimizde görev yapan profesyoneller, sektörde faaliyet gösteren diğer böcek ilaçlama şirketleri tarafından örnek alınacak kadar yüksek kalitede uygulamalar gerçekleştirmektedir. Büyükçekmece geneline hizmet veren servis elemanlarımız ev ve işyerinizdeki görülebilecek tüm haşere ve böcek türleriyle ilgili eğitim almış, ilaç kullanımı üzerine gördüğü eğitimlerle sertifikalı olarak sizlere hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama servisimiz; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarının hepsinde profesyonel hizmet anlayışıyla çözüm sunmaktadır.

Büyükçekmece’nin tüm mahallelerinde iş ayırt etmeden ve sabit servis ücretiyle ilaçlama yapan ekibimiz profesyonelliği ve deneyimiyle güvenle tercih edebileceğiniz hizmetler sunmakta, ilaçlama için en kaliteli ürünleri tercih etmektedir. İnsanlar ve çevreye zararlı olmadığı bilimsel araştırmalarla ortaya konduğu için Dünya Sağlık Örgütü’nden onay almayı başarmış ilaçlarımız hem Sağlık Bakanlığı’nın gerekli bütün kullanım izinlerine hem de TSE standartlarını karşılayacak niteliklere sahiptir.

Bir Telefonla Haşere ve Böceklerden Kurtulun

Uzun yılların deneyimi ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere hizmet veren firmamızın Kumburgaz Mahallesi haşere ilaçlama servisleri, ev işyeri fark etmeden haftanın tüm günleri ilaçlama yapmaktadır. Haşere ve böceklerin kesin olarak yok edilmesi için güvenilir ilaçlarla ve uzman ekiplerle hizmet veren firmamız her zaman probleme kalıcı çözüm getirmeye çalışır. Ekibimizden randevu almanın dışında merak ettiğiniz konularda danışmak ve hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak için 7 gün, 24 saat bize ulaşabileceğiniz danışma hattımızı aramanız yeterlidir.

Böcek İlaçlama Kumburgaz Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Alman hamam böceği, tespih böceği, yılan, mayt, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, akrep, bit, kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, tatarcık, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, sivrisinek, tahtakurusu, sinek, çıyan, kakalak, örümcek, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve hamam böceği

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.