Kene İlaçlama

admin | Temmuz 19, 2018 | 0 | Diğer Haşereler

kene-ilaclama

Kene ilaçlama, ölümcül birçok hastalığın yayılmasını sağlayan parazitleri kontrol altına almak için pek çok alanda yapılan bir işlemdir. Şirketimiz bu işlemleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulamaktadır. Kenelerden kurtulmak için çeşitli yollara başvuran insanlar, sağlıklarını tehlikeye atabilirler. Zira keneler, tehlikeli parazitlerdir. Bu sebeple, profesyonel firmalardan yardım alınması gerekmektedir.

Profesyonel Yollarla Kene ile Mücadele

Kene canlıların derisi üzerine yapışan, kanını emen ve beslenmesini bu şekilde sağlayan parazittir. İnsanları ısırabilir. Kene sokması durumunda, yanlış müdahaleler çok tehlikelidir. El ile keneyi deriden çıkarmaya çalışırsanız, kene topladığı pis kanı o anda bırakabilir. Çeşitli hastalık vektörlerinin yayılmasına neden olabilir. Bu sebeple, tek başınıza kene ile mücadele etmemeniz gerekmektedir. Kenenin saldırısına uğrarsanız, en yakın sağlık kurumuna gitmelisiniz.

Kan yolu ile Lyme hastalığı, Q ateşi, Akdeniz benekli ateşi ve Kırım Kongo kanamalı ateşi gibi hastalıkların yayılmasını sağlayan parazitlere ve bu hastalıklara karşı önlem almak için kene ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.

Kene Kontrolü Nasıl Yapılır?

Profesyonel kene ilaçlama firmaları tarafından, püskürtme yolu ile ve sıvı ilaçlarla bu işlem yapılmaktadır. Kene ilaçları, bu küçük parazitler üzerinde etki sağlamaktadır. Şirketimiz tarafından, açık ve kapalı birçok alanda uygulanan bu yöntem %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Keneler genellikle, insanlara açık alanlarda saldırmaktadır. Bu alanlarda ilaçlama yaptırmadan önce, kenelerden korunmak için doğal önlemler alınabilir.

Keneden Korunmanın Doğal Yolları

  • Keneleri fark etmek için açık renkli giysiler giyilmeli
  • Açık alanlarda, çıplak ayakla dolaşılmamalı
  • Keneler elle çıkarılmamalı
  • Üzerine alkol vb. yanıcı maddeler dökülmemeli

Güvenilir yollarla kene ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu hizmeti açık ve kapalı alanların tümünde sağlamaktadır. Büyükçekmece’de ekonomik yollarla kenelerden kurtulmak için İstanbul genelinde hizmet veren şirketimizden 7/24 destek sağlayabilirsiniz.

Kene ile mücadele ve ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak için kene ilaçlama firmasına ulaşabilirsiniz.

Related Posts

tespih-bocegi-nedir

Tespih Böceği Nedir?

admin | Eylül 2, 2018 | 0

Hem çıyanlarla hem de kırkayaklarla akraba olan bu haşere türü, ülkemizde iç kesimlerde sıklıkla olabildiği gibi, kıyı kesimlerimizde de fazlasıyla bulunmaktadırlar. Nemli bölgeleri daha çok sevseler bile kurak yerlerde de…

hamam-bocegi-kesin-cozum

Hamamböceği Kesin Çözüm

admin | Eylül 1, 2018 | 0

Hamamböcekleri, böcek türleri içerisinde en fazla dayanıklılık gösteren canlılardır.  Eksi 40 dereceye kadar hayatta kalmayı başaran bu böceklerin bir diğer ilginç özelliği günün yüzde 75’ini dinlenerek geçirmeleridir. Çok hızlı hareket…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.