Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Temmuz 18, 2018 | 0 | Diğer Haşereler

Nemli ve pis alanlarda yuva kuran, insan sağlığına çeşitli yollarla zarar veren böceklerin tümünü ilaçlayan firmamız, kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerini de güvenilir yollarla gerçekleştirmektedir. İşlemlerinin tümünde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanan, pek çok alanda hizmet veren şirketimizin tüm şubelerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinin bütün semt ve mahallelerinde ve İstanbul genelinde kalorifer böceği ile mücadele etmekteyiz.

Kaliteli ve Garantili Hizmet Anlayışımız

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz, alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirilmektedir. Uzmanlarımız bu alanda gerekli tüm eğitimlerden geçmiş, gerekli yeterliliğe sahip kişilerdir. Sıvı, kokusuz, kokulu ve jel ilaçlarla bu böcekleri kapsamlı olarak ilaçlamakta, pek çok alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Depo, kömürlük, mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarda sıkça yuva yapan böcekleri kaliteli kalorifer böceği ilacı kullanarak etkisiz hale getirmekteyiz. İşlemlerimiz, pek çok alanda kalıcılık sağlamaktadır. Ancak bazı alanlarda kalıcılık sağlamak adına, periyodik hizmet alınabilir.

Periyodik İlaçlama Hizmeti

Belli aralıklarla uygulanan kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri, alanda böceklerin yeniden oluşmasına engel olmak amacıyla yapılmaktadır. Otel, pansiyon, hastane, pastane, restoran, fırın, cafe gibi alanlar insanların sık ve kalabalık gruplar halinde bulunduğu, insan sağlığını yakından ilgilendiren alanlardır. Bu bölgelerde, insan sağlığı riske atılamaz. Dolayısıyla, periyodik hizmet alınması gerekmektedir.

Gıda işletmeleri, rutubetli alanlardır. İnsanların besin artıkları ile beslenen böcekler için gıda işletmeleri ideal yaşam alanlarıdır. Dolayısıyla, işletme sahiplerinin bu konuda çok dikkatli olması, işletmesini periyodik olarak ilaçlatması gerekmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Uzmanlarımız villa, ev, okul, bahçe, cafe, restoran, sinema salonu, fabrika, iş yeri, yuva, depo, havalandırma, kömürlük, dükkan gibi alanların tümünde ve daha birçok alanda ekonomik olarak kalorifer böceği ile mücadele etmektedir.

Kalorifer böceği yaşamı boyunca,  birçok alana binlerce yumurta bırakmaktadır. Kesin çözümlerle kalorifer böceği kurtulmak için profesyonel destek sağlanmalıdır. Hızlı üreyen bu haşereleri yaşam alanlarınızda görmeniz durumunda, en kısa sürede müşteri temsilcilerimizden hizmet talep etmeniz gerekmektedir. 7/24 çalışan çağrı merkezimiz, dilediğiniz saate randevu vereceklerdir.

Related Posts

tespih-bocegi-nedir

Tespih Böceği Nedir?

admin | Eylül 2, 2018 | 0

Hem çıyanlarla hem de kırkayaklarla akraba olan bu haşere türü, ülkemizde iç kesimlerde sıklıkla olabildiği gibi, kıyı kesimlerimizde de fazlasıyla bulunmaktadırlar. Nemli bölgeleri daha çok sevseler bile kurak yerlerde de…

hamam-bocegi-kesin-cozum

Hamamböceği Kesin Çözüm

admin | Eylül 1, 2018 | 0

Hamamböcekleri, böcek türleri içerisinde en fazla dayanıklılık gösteren canlılardır.  Eksi 40 dereceye kadar hayatta kalmayı başaran bu böceklerin bir diğer ilginç özelliği günün yüzde 75’ini dinlenerek geçirmeleridir. Çok hızlı hareket…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.