Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama

admin | Ağustos 10, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer haşere türlerine karşı olan mücadele ile yıllardır en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti sunmaya devam eden Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, Büyükçekmece Hürriyet mahallesinde olduğu gibi; 19 Mayıs mahallesi, Atatürk mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Murat çeşme mahallesi, Türkoba mahallesi, Ulus mahallesi, Ahmediye mahallesi, Fatih mahallesinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Maddi ve manevi açıdan son derece zararlı canlı grubu içinde yer alan böcekler kişisel alanlarımıza kolaylıkla sızabilir. Barınmak için uygun buldukları yerde fark edilmedikleri takdirde kısa sürede yumurtlayan haşereler zamanla istila halini alabilir. Genellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, kapı ve pencere kenarları, halı altları, mutfak dolapları, kapalı ve karanlık ortamlarda barınmayı tercih eden böcekler, az miktarda yiyecekler uzun süre yaşayabilir.

Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama olarak, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Böcekler, insan hayatı olarak son derece tehlikeli canlılardır. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bunlar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, vilt hastalıkları ve humma olarak sıralanabilir. Kişisel ve toplumsal alanlarımızda böceklerden kurtulmak için alacağımız basit yöntemlerle haşere sorununu engellemek mümkün değildir. Zaman kaybı olacağından ötürü hem maddi hemde manevi yükümlülükleriniz daha da artacaktır.

Hürriyet mahallesi böcek ilaçlama olarak alanın büyüklüğü, böcek türü ve direncine göre ilaçlama hizmetlerimiz farklılık göstermektedir. Bunlar şu şekildedir;

-Jel ilaçlama

-Sprey ilaçlama

-Kokulu sprey ilaçlama

-Kokusuz sprey ilaçlama

-Fare istasyonları

Sizde herhangi bir haşere türü ile sorun yaşıyorsanız, 7/24 faaliyet gösteren müşteri hizmetlerimize ulaşarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.