Hamamböceği Kesin Çözüm

admin | Eylül 1, 2018 | 0 | Diğer Haşereler

Hamamböcekleri, böcek türleri içerisinde en fazla dayanıklılık gösteren canlılardır.  Eksi 40 dereceye kadar hayatta kalmayı başaran bu böceklerin bir diğer ilginç özelliği günün yüzde 75’ini dinlenerek geçirmeleridir. Çok hızlı hareket etme, koku duyularının oldukça gelişmiş olması, en uzak mesafeden bile bir kokuyu alarak o alana en kısa sürede varabilme, kafaları olmadan bir hafta yaşayabilme gibi özelliklerine bakıldığında hamamböcekleri ile mücadele etmenin de ne derece zor olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu açıdan bakıldığında hamamböceği kesin çözüm yolu olarak böcek ilaçlama işleminin yapılmasının zorunluluk olduğunun da altını çizmekte fayda var.

Ev gibi yaşam alanlarında en fazla yoğunlaştıkları yerler ise mutfak ve su giderlerinin bağı olduğu lavabo ve tuvaletlerdir. Nemli, ıslak ve besinlerin olduğu alanları seven hamamböceklerine karşın geliştirilen en ekili ilaç ise jel ilaçtır. Firmamızda görevli ziraat mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen jel ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylıdır. Hamamböceği kesin çözüm için kullanılan jel ilaç kokusuyla böcekleri kendine çeken ve oldukça etkili olan bir ilaç türü olarak ünlenmiştir. İnsan sağlığı üzerinde hiçbir olumsuz etkisi olmayan ve kullanıldığında alanın boşaltılmasına gerek duyulmayan jel ilaç, kullanımı da oldukça pratik olan bir ilaçtır. Kendisine özel geliştirilen bir ilaç tabancası aracılığı ile böceklerin geçiş güzergahları üzerine damla şeklinde noktalar halinde sıkılan ilaç çok etkili bir zehre sahiptir. İlaca maruz kalan bir hamamböceğinin ise yaşama şansı yüzde sıfırdır.

Jel ilaçlama tekniği kullanımı öncesinde alanın boşaltılmasına, işlem öncesi ve sonrasında ise herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek yoktur. Bu nedenle de özellikle de evinde çocuk, evcil hayvan ve yaşlı bireylerin olan kişiler başta olmak üzere, işletme sahipleri üretim alanları, ofis gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen bir uygulama olmuştur. Jel ilacı tüketen böcek, yuvasına gittikten bir süre sonra hayatını kaybeden. Ölü böceklerden beslenen diğer böcekler de bu sayede ilacın etkisine maruz kalır ve onlarda ölürler. Hamamböceği kesin çözüm için siz de firmamızla görüşerek kısa sürede bu zararlı canlılardan kurtulabilirsiniz.

 

Related Posts

tespih-bocegi-nedir

Tespih Böceği Nedir?

admin | Eylül 2, 2018 | 0

Hem çıyanlarla hem de kırkayaklarla akraba olan bu haşere türü, ülkemizde iç kesimlerde sıklıkla olabildiği gibi, kıyı kesimlerimizde de fazlasıyla bulunmaktadırlar. Nemli bölgeleri daha çok sevseler bile kurak yerlerde de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.