Gümüş böceği ilaçlama

admin | Ağustos 8, 2018 | 0 | Diğer Haşereler

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğundan olan ve genellikle kapalı, sıcak, nemli bölgelerde yaşamayı benimseyen haşere çeşitleridir. Görüntü bakımından rahatsızlık uyandırabilecek bu canlıların yaklaşık olarak 300 milyon yıldır var oldukları bilinmektedir.
10 ay besin tüketmeden yaşamlarını sürdürebilen gümüş böceğinin ortalama yaşam süresi yaklaşık olarak 1 ile 3 yıl arasıdır. Yaşam koşullarına bağlı olarak 8 yıla kadar yaşayabilir. Dişi gümüş böceği günden yaklaşık olarak 200 adet yumurta paketi bırakır. Yumurtadan çıkan böceğin yetişkin bir duruma gelebilmesi için yaklaşık 4 ay gibi bir zaman geçmesi gerekir. Genellikle açık kapı ve pencerelerden, ortamlarda bulunan yarıklardan ve banyolardan yaşam alanlarına kolaylıkla girebilir. Mutfaklarda, dolapların içinde, kilerde, bodrum katları ve banyoda yaşamlarını sürdüren gümüş böceği birçok şeyi tüketebilir. Özellikle kitaplar, tahıl ürünleri, kumaş, koli, duvar kağıdı vb. ev ürünlerini yiyerek, zarar verir.
Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceğine rastladığınız takdirde vakit kaybetmeden profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. İlaçlama uygulamalarında en önemli husus hizmet alınacak firmanın profesyonel olması ve Sağlık Bağlık Bakanlığınca tüm ruhsatlara sahip olmasıdır. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık ve verimli alanlarda da gümüş böceğinden şikayetçiyseniz Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

tespih-bocegi-nedir

Tespih Böceği Nedir?

admin | Eylül 2, 2018 | 0

Hem çıyanlarla hem de kırkayaklarla akraba olan bu haşere türü, ülkemizde iç kesimlerde sıklıkla olabildiği gibi, kıyı kesimlerimizde de fazlasıyla bulunmaktadırlar. Nemli bölgeleri daha çok sevseler bile kurak yerlerde de…

hamam-bocegi-kesin-cozum

Hamamböceği Kesin Çözüm

admin | Eylül 1, 2018 | 0

Hamamböcekleri, böcek türleri içerisinde en fazla dayanıklılık gösteren canlılardır.  Eksi 40 dereceye kadar hayatta kalmayı başaran bu böceklerin bir diğer ilginç özelliği günün yüzde 75’ini dinlenerek geçirmeleridir. Çok hızlı hareket…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.