Farelerden Kaçmak Çözüm Değil

admin | Ağustos 19, 2018 | 0 | İlaçlama

Haşere, böcek, sürüngen ve kemirgenler havaların ısınması ile birlikte, yaşam alanlarımızda daha sık biçimde karşımıza çıkmaya başlarlar. Çünkü bu tür canlılar, nemli ortamlarda çok daha fazla barınabilmektedir. Gerek görünüşleri açısından gerek ise verdikleri zararlar nedeni ile insanların korku ve endişe ile yaklaştığı bu zararlı canlılar, yaydıkları bakteri ve mikroplar nedeni ile çok ciddi sayıda hastalığı insanlara bulaştırmaktadır. Bu nedenle insanlar ile bu canlıların aynı ortamda barınmaları risk taşımaktadır. Bu durumu bertaraf etmenin en sağlıklı yolu ise, böcek ilaçlama uygulamasıdır. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız her türlü böcek türüne karşın etkin şekilde mücadele hizmeti vermektedir.

Bu tehlikeli canlılar içerisinde en ürkütücü olanları ise kuşkusuz farelerdir. Sadece ürkütücü olmaları değil, aynı zamanda insanlara en fazla hastalık bulaştıran canlılar olmaları nedeni ile de biz insanlar tarafından asla sevilemeyen fareler, dünya üzerinde en ufak deliklerden bile rahatlıkla geçiş yapabilen nadir canlılardan biridirler. Vücut yapılarının kıkırdak ve esnek olmasının avantajını barınma şanslarını arttırarak kullanana fareler, ayrıca dünyanın en güçlü kemirgenlerinden biridirler. Yenilenebilir çene ve diş yapıları sayesinde, her türlü ve en sert maddeleri bile çok rahat kemirebilen bu canlıların, aç kaldıklarında insanların kıkırdaklarını bile kemirdikleri bilinir. Aşırı derecede mikrop, bakteri ve zararlı organizma taşırlar, çünkü en pis ortamlardan yaşam alanlarımıza gelirler. Diğer yandan yine fareler temas ettikleri her yere dışkıları yolu ile yüksek oranda bakteri ve mikrop yaymakla kalmazlar, besinler, eşyalar, mutfak tezgahları, banyo gibi ekstra hijyen isteyen şeylerin üzerinden geçtiklerinde de büyük sorun yaratırlar. Bu sebeplerden ötürü fare ilaçlama yaptırarak, bu canlıları çevremizden en kısa sürede uzaklaştırmalıyız.

Gerek evinizde, gerek iş yerinizde gerek ise fabrikanızda, apartmanınızda, ofisinizde nerede olursa olsun bu tür zararlı canlıları kendinizden ve çevrenizdekilerden uzak tutmak için siz de Büyükçekmece böcek ilaçlama şirketleri tarafından sizlere sunulan hizmetlere başvurabilirsiniz.

 

Related Posts

ilaclama-nasil-yapilir

İlaçlama Nasıl Yapılır?

admin | Ağustos 28, 2018 | 0

İlaçlama İngilizce spraying anlamına gelmektedir. İlaçlama; insanların yaşam alanlarında bulunan zararlı canlı türleri için, sıvı, jel, toz bazen de belli cihaz ve metotlarla uygulanabilen işlemlerin tamamına verilen addır. İlaçlama ülkemizde,…

hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama

admin | Ağustos 26, 2018 | 0

Haşere ilaçlama; yaşam alanlarımıza zarar veren haşere türleri için yapılan uygulamaların bütünüdür. Haşere ilaçlama, artık yaşama alanlarımızda bir gereksinim olmuştur. 4 mevsim boyunca haşere türlerinin etkisinden kurtulmak için ilaçlama uygulamalarından…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.