Fare İlaçlama

admin | Temmuz 29, 2018 | 0 | Diğer Haşereler

Servislerimiz, Büyükçekmece’de fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. İnsanların sağlığını tehlikeye atacak olan tüm zararlı canlılarla mücadele etmekteyiz. Halkımızın sağlığı bizim için her zaman öncelikler arasındadır. Halk sağlığını korumak için çalışmalarımızı, en kaliteli fare ilacı ile gerçekleştirmekteyiz.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Şirketimizce, fare ilaçlaması uzman personellerimizle yapılmaktadır. Personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzmanlarımız, özel eğitimlerden geçtikten sonra müşterilerimizin hizmetine çıkmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerden geçtikten sonra, Büyükçekmece’nin tüm semtlerinde fare ile mücadele etmektedir. İlçe sakinlerinin sağlığı ve huzuru bizim için önemlidir. Celaliye, Kumburgaz, Mimarsinen ve Tepecik semt halkının fare sorununa 7/24 çözümler üretmekteyiz. İstasyonlarımız ile birçok alanda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Kemirgenler birçok alanda bulunabilmektedir. Birçok türü bulunan kemirgen familyasının beslenme alışkanlıkları da farklılık göstermektedir Bu sebeple, açık ve kapalı her alanda fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ev, işyeri, depo, tarla, park, bahçe, ofis gibi alanlar hizmet alanlarımızı kapsamaktadır. Fare ünitelerimiz, tüm kemirgen türleri üzerinde etkilidir. Aynı zamanda, birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birçok alanda kurulan ünitelerin için kemirgenleri kendisine çekecek olan yemler konulmaktadır. Yemi yiyen kemirgenler, ünite içerisinde ölmektedir. Bu sayede hiçbirine temas etmek zorunda kalmadan, yaşam alanlarınızı dezenfekte edebilirisiniz. Farenin zararları bu şekilde etkisiz hale gelmektedir.

İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Kemirgenler insanlara, maddi açıdan ve sağlık açısından zarar vermektedir. Sert dişleri ile tüm eşyaları kemirdikleri için yaşam alanlarımızda bulunması durumunda, uğrattıkları maddi kayıplar büyüktür. Sert dişleri ile eşyalarımızı kullanılamayacak hale getirebilirler. Sert dişleri ile insanlara da saldırabilmektedirler.

Aynı zamanda, aç kaldıklarında besinlerimize de ortak olabildikleri için hastalanmamıza neden olabilirler.

Birçok türü bulunan bu farelerin zararı da farklılık gösterebilmektedir. Bu canlıları kontrol altına almak için uzman olmak gerekmektedir. Çünkü her bir tür üzerinde uygulanacak kontrol yöntemi farklılık göstermektedir. Bunun için uzman fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmak ve onlardan yardım almak gerekmektedir.

Şirketimizden bu konuda gönül rahatlığı ile hizmet almanız mümkündür. En kaliteli hizmeti veren şirketimiz, aynı zamandan en ekonomik hizmeti de vermektedir. Müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Related Posts

tespih-bocegi-nedir

Tespih Böceği Nedir?

admin | Eylül 2, 2018 | 0

Hem çıyanlarla hem de kırkayaklarla akraba olan bu haşere türü, ülkemizde iç kesimlerde sıklıkla olabildiği gibi, kıyı kesimlerimizde de fazlasıyla bulunmaktadırlar. Nemli bölgeleri daha çok sevseler bile kurak yerlerde de…

hamam-bocegi-kesin-cozum

Hamamböceği Kesin Çözüm

admin | Eylül 1, 2018 | 0

Hamamböcekleri, böcek türleri içerisinde en fazla dayanıklılık gösteren canlılardır.  Eksi 40 dereceye kadar hayatta kalmayı başaran bu böceklerin bir diğer ilginç özelliği günün yüzde 75’ini dinlenerek geçirmeleridir. Çok hızlı hareket…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.