Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 16, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Halk sağlığını tehdit eden böcekler, insanların parasal anlamda da zarar verebilir. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, insanlarla zarar veren böcek türlerinin tümünü ilaçlamaktadır. Şirketimiz, halk sağlığını ön planda tutmaktadır. Uygulamalarımız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermekteyiz. Açık ve kapalı alanların tümünde uygulanan işlemlerimiz, günün her saati sürmektedir.

 

İlçede Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Bütün semtlere, uzman personellerimizle servis sağlamaktayız. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, kaliteli ekipmanlarla işlem yapmaktadır. En iyi teknolojide üretilen cihazlardan oluşan ekipmanlarımızla, birçok alanda kalıcı hizmetler sağlamaktayız. En dar alanlarda bile tam hakimiyet kurmaktayız. Fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Bulunan Zararlı Canlı Türleri

Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, kalorifer böceği, teşbih böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tatarcık, karafatma, mite, çıyan, kör fare, lağım faresi, gümüş böceği, tahtakurusu, kene, salyangoz, Alman hamam böceği, sivrisinek, güve, yaban arısı, mayt, fındık faresi, sıçan, kakalak, kırkayak, uyuz böceği, karınca, yılan, akrep, tahtakurdu, çatı faresi, halı böceği, örümcek, akar, eşek arısı, pire, ev faresi, sinek, hamam böceği, bit, kertenkele, çekirge ve  pamuk faresi 7/24 ilaçlanmaktadır.

Haşereler Nerede Yuva Yapar?

Doğada en fazla türe sahip olan canlılar, böceklerdir. Bunların her birinin anatomik yapısı ve fiziksel özelikleri, beslenme alışkanlıkları değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla, yuvalarını kurdukları yerler de farklıdır. Ancak genel olarak, nemli ve pis alanlarda yuva yaparlar.

Beslenme şekilleri, böceklerin yuva yaptıkları yer açısından oldukça ayırt edici bir faktördür. İnsanların gıda artıkları ile beslenen böcekler, evlerimizin, işyerlerimizin mutfaklarında yuva yapabilirler. Böceklerin bazı türleri ahşap ürünlerle beslenmektedir. Mobilya depoları, bu böceklerin en çok bulunduğu alanlardır. Ancak evde, işyerinde kısaca mobilya olan her alanda bulunabilir ve eşyaların üzerinde yuva yapabilirler. Beslenme şekli açısından en tehlikeli olan haşere grupları ise kanla beslenenlerdir. Bunlar, canlıların tümünün kanını emebilir. Hayvanlarda bulunan tehlikeli hastalıkları da, insanlara bulaştırabilirler.

Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı bütün alanlarda verilmektedir. Sektörün en uygun fiyatları ile uygulanmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.