Esenler Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 2, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Nüfusun kalabalık ve sık olduğu bölgelerde böcekler ve kemirgenler çok daha fazla görülmektedir. Böcekler besin bulabilmek amacı ile insan yaşam alanlarına gelirler. Sık nüfuslu bölgeler onların bu sebeple uğrak yeri olmaktadır. Böceklerle mücadelede ilaçlama yapmak tek uzun vadeli çözümdür.
Çevremizde gördüğümüz böcekler genellikle toplu halde yaşarlar. Bu sebeple böceklerle kendi kendimize uğraşmak zaman kaybı olacaktır. Esenler böcek ilaçlama servisimiz çevrenizde rastladığınız böcek ve kemirgenlere karşı hızlı ve titiz bir çözümle böceklerden kurtulmanızı sağlar. Böcekler çok çeşitli yaşam alanlarında gezinirler. Her yere kolaylıkla girip çıkarlar. Bu özellikleri onların üstlerinde çok sayıda hastalık virüsü bulunmasına sebebiyet verir.
Böcek ve kemirgenler insanları ölümcül hastalıklara uğratabildikleri gibi maddi açıdan da çok fazla kayba sebebiyet verirler. Ekili tarlalara dadanan böcekler tüm hasadı kullanılamaz hale getirebilir. Fareler besin ve tahıl deposu olan ambarlara dadanarak tüm mahsülü heba ettiği görülmüştür. Bütün bu zararlar çevremizde onlara asla sıcak bakılmasına izin vermez.
Ülkemiz çok çeşitli iklim ve bitki örtüsüne sahip olduğundan haşere çeşitliliği de bir o kadar fazladır. Servisimizin ilaçlama yaptığı böcekler; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, çiyan, örümcek, bit pire, kene, güve, yılan eşek arısı, fare vb. canlılardır. En fazla böcek şikayeti alınan semtler şu şekildedir;
• Atışalanı
• Esenler
• Karabayır
• Sanayi
İlaçlama fiyatlarımız her semt ve ilçe için aynı olup, oldukça ekonomik düzeydedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.