Dizdariye Böcek İlaçlama

admin | Kasım 2, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi böcek ilaçlama firması olarak adını duyuran ve bu şana yakışır şekilde çalışmalarını yürüten Dizdariye böcek ilaçlama şirketi; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de müşterilerine sunmaktadır. Çalışmalarını devlet onayı ve desteğiyle yürütmekte olup garantili uygulamalar gerçekleştiren bir firmadır. Evlere girerek insan sağlığını tehdit eden tüm haşereler için ilaçlama çalışmaları yürütülmektedir.

Neden Dizdariye Böcek İlaçlama Firması?

İstanbul Büyükçekmece kuruluşlu firmamız; 30 yıla yakın bir süredir bu alanda hizmet vermekte olup, üç ilde tüm semtlere ve köylere 7/24 ilaçlama hizmeti ulaştırmaktadır. Bu işlemleri, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, ziraat mühendisleri tarafından tasarlanmış ilaçlarla sağlamakta olan Dizdariye böcek ilaçlama firması; sektördeki dolandırıcı ve aldatıcı kuruluşların karşısında, devlet desteğiyle hareket eden prestijli bir kuruluş olarak adını duyurmaktadır. Kurulduğu günden bu yana insan sağlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işlemlerini yürüten firmamız; her geçen gün kendini yenileyen ekibiyle, gelişmeye açık bir yol izleyerek bilimsel gelişmelerden faydalanmaktadır. Haşere ilaçlamada en çok tercih edilen ilaçlama yöntemleri şu şekildedir;

  • Jel İlaçlama: Daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde öldürücü etkiye sahiptir ve bu zararlılar için kullanılır. Uygulama alanları haşerenin geçtiği ve yuva yaptığı alanlardır. Kokusuz olması nedeniyle işlem esnasında alanı terk etmek gerekmez. İşlemden sonra sulu temizlik yapılabilir fakat ilaca temas etmemesi gerekmektedir.
  • Sıvı İlaçlama: Daha kapsayıcı bir ilaçlama tekniğidir ve neredeyse tüm haşereler için öldürücü etkiye sahiptir. Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda, zemine ve kuytu bölümlere uygulanır. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki kullanım şekli vardır. Kokulu uygulama daha kısa sürede etki göstermektedir ve işlem esnasında alandan uzaklaşmak gerekir. Kokusuz ilaçlamada dışarı çıkmak gerekmemektedir ve bu sebeple hastane, otel gibi boşaltılması mümkün olmayan alanlarda tercih edilir. İlaçlama uygulamasından sonra bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısı için en çok tercih edilen yöntemdir. Haşere, korunaklı kutunun içinde bulunan ve sevdiği kokularla maskelenen ilacı yer ve zehirlenir. Bu kutunun içinde ölen haşere kurur ve koku oluşumu böylece önlenmiş olur.

NOT: İlaçlama esnasında ve sonrasında uygulamanız gereken talimatlar ilaçlama ekiplerince tarafınıza sunulacaktır. Bu talimatlara uymanız halinde işlemden %100 sonuç alabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz ve haşere ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için Dizdariye böcek ilaçlama firması çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.