Çatalca Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 17, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Çatalca böcek ilaçlama hizmetlerimiz, garantili ve kalitelidir. Şirketimiz sektörün en iyi firması olma özelliğini uzun yıllardır taşımakta ve rakiplerine öncülük etmektedir. Büyükçemece’de uzun yıllardır hizmet veren şirketimizin, İstanbul’un bütün semtlerine servisleri bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı izinli ürünlerle, sağlığınıza zarar vermeden haşere ile mücadele etmekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Çatalca ilçesine bağlı bulunan birçok köye de 7/24 hizmet sunmaktayız. Çatalca böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı pek çok alanda yapılır.

Çatalca’da Haşere Kontrolün Önemi

Çatalca ilçesi, içerisinde çok sayıda köy barındıran bir ilçedir. Dolayısıyla ilçede, yeşil alanların yoğunluğu fazladır. Böcekler, bitki örtüsünün bulunduğu alanların tümünde bulunabilirler. Özellikle beslenmesini bitkilerle sağlayan böcekler, bu alanlarda sık görülür. Ağaçların kenarlarında, toprak altında ve taşların altına yuvalarını kurabilirler. Ancak yağmur sularının yuvalarını doldurmasıyla, kapalı mekânlara da giriş yapabilirler.

Bitki örtüsünün bulunduğu alanlarda, böcekler maddi zarara neden olabilirler. Toprak altında yuva yapan böcekler ekinlere su gitmesine engel olurlar. Ayrıca bitkileri ve ekinleri yiyerek, tahrip ederler. Bu durumda, özellikle geçimini çiftçilikten kazanan kişileri zarara uğratmaktadır. Açık alanlarda, fareler de yuva yapabilmektedir. Şirketimiz fare ilaçlama hizmeti de vererek, sağlığınızı ve paranızı güvence altına almaktadır.  Böcekler hızlı hareket etmektedir. Mekânlar arası, kolay geçiş yaparlar. Evlerimize ve işyerlerimize giriş yaparak, besin bulmaları durumunda yuvalarını kurabilirler.

Yaşam Alanlarımızda Bulunan Zararlı Canlılar

Kırkayak, sinek, tahtakurusu, örümcek, akrep, teşbih böceği, Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, salyangoz, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, yaban arısı, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, fındık faresi, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi.

Çatalca böcek ilaçlama hizmetlerimiz, kaliteli ilaçlarla gerçekleşir. Sıvı, katı, kokusuz, jel ve kokulu ilaçlarımız, böceklerin türüne göre uygulanır. Böceklerden kurtulmak için şirketimize dilediğiniz her zaman başvurabilir ve ekonomik hizmet alabilirsiniz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.