Büyükçekmece Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 6, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Sentez böcek ilaçlama firmamız böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlı canlıların mücadelesinde 7/24 açık olup hizmet sağlamaktadır. Gelişen teknolojik gelişmelerin şekillendirdiği yöntemleri kullanan firmamız en hızlı güvenilir ve titiz uygulamayı sizlere sunmaktadır. Böcek ilaçlama ciddi ve hassas bir uygulamadır. İnsan sağlığına direkt etki de bulunabilmektedir. Bu sebepler göze alındığında ilaçlama profesyonel ekiplerce ve deneyimli firmalarca yapılmalıdır.

Böcek haşere ve kemirgenler çok çeşitli alanlarda yaşamaktadır. Her tür bölgeye girip çıkan bu canlılar üstlerine mikrop ve bakterileri toplar. Bu virüsleri insan yaşamlarına girerek besinlerine ortak olmak suretiyle insanlara bulaştırırlar. Böcekler ve diğer zararlılar insanları hasta edecek çok ciddi hastalıklara sebep olmaktadırlar. Bu hastalıkların başında verem, astım, dizanteri, bulaşıcı hastalıklar, mikrobik hastalıklar, hepatit gibi ciddi rahatsızlıklar bulunur. Yaşam alanlarımızda istenmeyen bir canlı ile karşılaştığımızda hemen yapmamız gereken şey bir ilaçlama firması ile irtibata geçmektir. İlaçlama firması bize gerekli bilgiyi vererek nasıl bir hizmet almamız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacaktır.

Büyükçekmece böcek ilaçlama servisimiz; pire, hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve diğer haşere türlerine karşı etkin uygulama yöntemleri ile dikkat çekmektedir. İş yeri, ev, fırın, restoran, fabrika, pastane, hastane, site, çatı, bina, bodrum gibi her çeşit yaşam alanlarında ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Büyükçekmece bölgesinde en fazla haşere şikayeti gelen semtler şu şekildedir. 19 Mayıs Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi , Ekinoba Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Murat Çeşme Mahallesi, Turkoba Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Çakmaklı, Fatih, Kamiloba, Mimaroba, Pınartepe, Ulus, Alkent, Celaliye, Güzelce, Karaağaç, Mimarsinan’dır.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.