Büyükçekmece Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 30, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

 

Büyükçekmece ilçesinde oluşan tüm haşere ve fare sorunlarıyla ilgilenen Büyükçekmece Belediyesi böcek ilaçlama hizmeti gün boyu yanınızdadır. Haşereler insanların psikolojilerini ve sağlıklarını bozabilecek zararlı canlılardır. Bu nedenle haşere ve fare türlerine gereken önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Böcek ilaçlama uygulamaları kısa zamanda zararlı haşere türlerinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Profesyonel uygulamalar neticesinde ilaçlama uygulamaları açık ve kapalı tüm alanlarda gerçekleşebilmektedir. Büyükçekmece Belediyesi böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama teknikleri ve TSE etiketli ilaçlarıyla kapalı ve açık mekanların ilaçlamasında her zaman %100 başarı sağlayan sonuçlara ulaşmaktadır.

İlaçlama uygulamaları en çok toplu yaşam alanlarında uygulanmalıdır. Çünkü insanların yoğun olarak yer aldığı ortak alanlar haşerelerin en fazla üreyerek yayılabilecekleri alanlardır. Özellikle kene, pire, bit gibi kan emici haşere türleri insanların üzerine yapışarak beraberlerinde evlerinin içine kadar ulaşmaktadır. Servislerimiz periyodik ilaçlama uygulamaları ile haşereleri daima kontrol altında tutmaktadır.

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere Türleri;

  • tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, uyuz böceği kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sıçan

Büyükçekmece Belediyesi böcek ilaçlama profesyonel hizmeti ile tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılmaktadır. Uzman ilaçlama personellerimiz, ilaçlama faaliyetlerini tüm alanlara ulaştırmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız müşterilerimize olanak sağlamaktadır. İlaçlama ekiplerimiz ilaçlama randevusu belirlenen alana en kısa zamanda ulaşmaktadır.

Büyükçekmece Belediyesi böcek ilaçlama, ilaçlama firmaları arasında her zaman yerini koruyarak en fazla tercih edilen kurumdur. Haftanın 7 günü ve 24 saat hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir.

Böcek İlaçlama Belediyesi Büyükçekmece, İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ve kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Karşı karşıya kaldığınız tüm haşere türlerinden yaşam bölgelerinizi ve sağlığınızı korumak için servislerimizden ilaçlama randevusu talep etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.