Bayrampaşa böcek ilaçlama

admin | Ağustos 4, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak yıllardan beri insanların sağlığı ve huzuru için yaşam alanlarına sızan; kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi türler üzerine mücadele vermekteyiz.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Altıntepsi, Cevatpaşa, Kartaltepe, İsmet Paşa, Kocatepe, Ortamahalle, Muratpaşa,  Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım mahalleleridir. Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden ve kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ilaçlama uygulaması hizmeti almanız gerekir.

Böcek ilaçlama uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare türüne rastlamak olası değildir. Haşere çeşitleri girdikleri alan içinde kısa bir süre içinde üreyerek, istila haline dönüşür.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Sizde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, Bayrampaşa böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.