Bahçelievler Böcek İlaçlama

admin | Mart 29, 2019 | 0 | Hizmet Bölgeleri

İstanbul Bahçelievler böcek ilaçlamanın başarılı ilaçlamalar yapmasındaki neden, kullandığı kimyasalların haşere, böcek ve kemirgenlerin özelliklerine göre uygulamasıdır. Böcekler ve haşereler çok farklı yerlerden yaşam alanlarımıza girebilmektedirler. Ancak bizim alacağımız birtakım önlemler de vardır. Böceklerden, haşerelerden ve kemirgenlerden korunabilmek için yaşam alanlarınızdaki tüm kırık, çatlak, sızıntı olan yerler, pencere ve kapı altı boşlukları gibi alanları mutlaka onarmak/kapatmak gerekir. Ayrıca açıkta yemek, kapağı açık çöp bırakılmamalı. Çünkü haşereler, böcekler kokuyu çok çabuk aldıklarından bu durum, onlar için bir davet niteliğindedir. İstanbul Bahçelievler haşere ilaçlama servisimiz ilaçlama yaptıktan sonra sizlere bir daha bu durumla karşılaşmamanız için gerekli bilgileri verecektir.

Kaliteli İlaçlama Yöntemlerimiz

Böcek ilaçlama Bahçelievler semtinde farklı yöntemlerle şu şeklide yapılmaktadır: Öncelikle haşerenin hangi tür olduğunun belirlenmesi, daha sonra ilaçlama yapılacak mekânın özelliklerinin tespit edilmesi ve ardından kullanılacak kimyasalın hazırlanması şeklindedir. Bahçelievler fare ilaçlama hizmeti de veren Bahçelievler böcek ilaçlama servisimiz bu dezenfeksiyon işleminde de farenin türüne ve beslenme kaynaklarına göre ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.

Bahçelievler kalorifer böceği, hamam böceği, bit, pire, tahtakurusu gibi haşerelerin ilaçlamasında sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama gibi iki farklı ilaçlama yöntemi uygular. Sıvı ilaçlama yöntemi, kokulu ve kokusuz ilaçlar olarak iki tür kimyasalla uygulanır. Ve bu ilaçlar da ya püskürtülerek ya da sisleme tekniği dediğimiz bir yöntemle uygulanır. Sisleme yöntemi daha çok küçük ebatlarda ve yoğun olarak bulunan organizmalar için uygulanır. Su zerrecikleri halinde olan sıvı, bu yöntemle her yere nüfus etmiş olur.

Bahçelievler fare ilaçlama servisimiz her tür farenin etkisiz hale getirilmesinde yüksek bir başarı göstermiştir. İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde en çok görülen fare türleri: fındık faresi, ev faresi, lağım faresi ve çatı faresidir. Bu fare tiplerinin olması elbetteki kentsel yaşam alanlarının aynı özellikler ya da bir tip diyebileceğimiz özellikler gösteriyor olmasından kaynaklanmaktadır. Fareler de böcek ve haşereler gibi yemek kaynaklarına yakın olan yerlerde yaşamayı seçerler. Ancak bu canlıların her yerde bulunmaları ve metabolizma özellikleri biz insanların yaşam tipi ile uyuşmadığı gibi, insan sağlığına da son derece zarar verirler.

Bahçelievler Böcek İlaçlama Fiyatları

Bahçelievler böcek ilaçlama servisi tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde profesyonel ilaçlama ekipleri ile %100 garantili ilaçlamalar yapar. Bahçelievler haşere ilaçlama fiyatları böceğin türü ve kullanılacak ilacın miktarı doğrultusunda belirlenmektedir. Tüm sorularınız için 7/24 servislerimizi arayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.