Arnavutköy böcek ilaçlama

admin | Ağustos 5, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ve fareler ekolojik döngü üzerinde son derece faydalı canlılar olmalarının yanı sıra; doğadan ayrılıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanları içine girdiklerinde maddi ve manevi birçok soruna neden olur. İnsanların kanını emerek beslenen canlılar; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa neden olur.  Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virus ve bakterileri, insanların yaşam alanlarına girdiğince salya ve dışkı yolu ile bulaştırır.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir. Bu işlem sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidi sorun yaşanmaz. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız semtler şu şekildedir; Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Delikkaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi birçok böcek ve fare çeşidine karşı mücadele vermektedir.  Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde haşere sorunu yaşıyorsanız ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 09 83

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.