İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kırkayak İlaçlama

admin | Ağustos 6, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Kırkayaklar, her zaman en çok dikkat çeken haşerelerden biri olmuştur. Gerek ayak sayıları gerek silindir şeklindeki uzun vücutları onları diğer haşerelerden farklı kılmıştır. Ayrıca kırkayak sokması da son zamanlarda oldukça fazla artmıştır. Normalde masum görünen bu haşere, ısırması ve sokması ile bilinir.

Kırkayakların Özellikleri

Kırmızı, turuncu ve siyah renklerde olabilen kırkayaklar, oldukça yavaş hareket ederler. Kemiksiz vücutları ile başka haşereler tarafından yem olarak kullanılırlar. Otçul beslenirler ve özellikle yapraklar ve çürümüş bitkileri yiyerek beslenirler. Tespih böcekleri ve çıyanlar ile aynı familyadan olan kırkayaklar, onlar içinde en zararlı ikinci haşeredir. Çıyanlar gibi zehirli değillerdir.

Kırkayak İle Mücadele

Şikayet ettiğiniz hangi haşere türü olursa olsun, asla bireysel yöntemler denememelisiniz. Çünkü böylelikle haşerelerden değil kurtulmak, onların evinizde daha çok yerleşmelerine neden olursunuz. Kırkayak ilaçlama işlemleri de mutlaka iyi bir ilaçlama servisi tarafından sunulan kaliteli ilaçlar ve kesin sonuç veren yöntemleri ile yapılmalıdır.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama servisi, tüm haşere şikayetlerinizi en garantili şekilde yok ediyor ve en uygun fiyatlarla sizlerin her daim yanında oluyor. Firmamız ev ilaçlama, iş yeri, okul, fabrika, yeme içme işletmesi, park ve bahçe ilaçlama, özel araç ve toplu taşıma araçları gibi hemen her noktada sizlere en profesyonel çözümleri sunuyor. Firmamıza günün yirmi dört saati, çağrı merkezlerimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.