İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kene İlaçlama

admin | Mayıs 18, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Kene ilaçlama, ölümcül birçok hastalığın yayılmasını sağlayan parazitleri kontrol altına almak için pek çok alanda yapılan bir işlemdir. Şirketimiz bu işlemleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla uygulamaktadır. Kenelerden kurtulmak için çeşitli yollara başvuran insanlar, sağlıklarını tehlikeye atabilirler. Zira keneler, tehlikeli parazitlerdir. Bu sebeple, profesyonel firmalardan yardım alınması gerekmektedir.

Profesyonel Yollarla Kene ile Mücadele

Kene canlıların derisi üzerine yapışan, kanını emen ve beslenmesini bu şekilde sağlayan parazittir. İnsanları ısırabilir. Kene sokması durumunda, yanlış müdahaleler çok tehlikelidir. El ile keneyi deriden çıkarmaya çalışırsanız, kene topladığı pis kanı o anda bırakabilir. Çeşitli hastalık vektörlerinin yayılmasına neden olabilir. Bu sebeple, tek başınıza kene ile mücadele etmemeniz gerekmektedir. Kenenin saldırısına uğrarsanız, en yakın sağlık kurumuna gitmelisiniz.

Kan yolu ile Lyme hastalığı, Q ateşi, Akdeniz benekli ateşi ve Kırım Kongo kanamalı ateşi gibi hastalıkların yayılmasını sağlayan parazitlere ve bu hastalıklara karşı önlem almak için kene ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir.

Kene Kontrolü Nasıl Yapılır?

Profesyonel kene ilaçlama firmaları tarafından, püskürtme yolu ile ve sıvı ilaçlarla bu işlem yapılmaktadır. Kene ilaçları, bu küçük parazitler üzerinde etki sağlamaktadır. Şirketimiz tarafından, açık ve kapalı birçok alanda uygulanan bu yöntem %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Keneler genellikle, insanlara açık alanlarda saldırmaktadır. Bu alanlarda ilaçlama yaptırmadan önce, kenelerden korunmak için doğal önlemler alınabilir.

Keneden Korunmanın Doğal Yolları

  • Keneleri fark etmek için açık renkli giysiler giyilmeli
  • Açık alanlarda, çıplak ayakla dolaşılmamalı
  • Keneler elle çıkarılmamalı
  • Üzerine alkol vb. yanıcı maddeler dökülmemeli

Güvenilir yollarla kene ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu hizmeti açık ve kapalı alanların tümünde sağlamaktadır. Büyükçekmece’de ekonomik yollarla kenelerden kurtulmak için İstanbul genelinde hizmet veren şirketimizden 7/24 destek sağlayabilirsiniz.

Kene ile mücadele ve ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak için kene ilaçlama firmasına ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.