İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstanbul Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 14, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

 

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz tüm İstanbul genelinde ilçe ve semtlerin yanı sıra tüm mahallelere de böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Birçok şubesiyle hizmetinizde olan firmamız, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Anadolu yakası böcek ilaçlama ve Avrupa Yakası böcek ilaçlama hizmetlerimiz haşere sorunlarına profesyonel çözümler getirmektedir. Şişli böcek ilaçlama şubemiz İstanbul Avrupa Yakasında böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlkel ve bireysel uygulamalar böcek ve fare türlerinden yaşam alanlarınızı kurtarmaya yetmez. Çoğu haşere türü taşıdığı mikrop ve virüslerle çok sayıda hastalığın insanlara geçmesine neden olurlar. Bireysel yöntemler esnasında haşere ve fare ısırıklarına maruz kalan kişiler, ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalkmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz haşerelere karşı %100 kontrol sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Haşere İle Mücadele

Haşere ile mücadele konusunda şirketimiz uzmandır. İnsan ve çevre sağlığının büyük tehditcisi olan haşereler açık alanlarda yer alan ekinlerinde en büyük düşmanıdır. Tarla, sera ve bahçe gibi alanlarda yetişen meyve, sebze gibi mahsullerin arasına yerleşen fare ve böcek türleri zamanla mahsullerine harap olmasına neden olur. İstanbul böcek ilaçlama servisi olarak açık ve kapalı tüm alanların ilaçlama uygulamalarını sağlamaktayız.

Haşere ve Farelerin En Çok Görüldüğü Alanlar

Haşere ve farelerin en çok görüldüğü alanlar; İşyeri, apartman, ev, ofis, fabrika, depo, merdiven boşlukları, havalandırma, okul, alışveriş merkezi, fırın, lokanta, kiler, park, bahçe, tarla.

Böcek ilaçlama İstanbul hizmetlerimizi tüm alanlarda ilaçlama yaptırmak için arayabilirsiniz. İstanbul ilaçlama firmaları arasında güvenilir hizmet sunan şubelerimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile görev başındadır.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşereler

Yaşam alanlarımızda en çok görülen haşereler; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, , mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği gibi zararlı türlerdir.

 

 

Related Posts

dizdariye-bocek-ilaclama

Dizdariye Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 2, 2018 | 0

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi böcek ilaçlama firması olarak adını duyuran ve bu şana yakışır şekilde çalışmalarını yürüten Dizdariye böcek ilaçlama şirketi; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir'de müşterilerine sunmaktadır. Çalışmalarını devlet onayı…

Kamiloba Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 20, 2018 | 0

İlaçlama teknikleri bakımından sektörde en kaliteli ve en kesin sonuç veren donanıma sahip Kamiloba böcek ilaçlama firması; her çeşit haşere ve ev zararlısı için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böceklerin insan sağlığı üzerinde yol…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.