İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haşere İlaçlama

admin | Nisan 7, 2016 | 0 | İlaçlama

Haşere ilaçlama; yaşam alanlarımıza zarar veren haşere türleri için yapılan uygulamaların bütünüdür. Haşere ilaçlama, artık yaşama alanlarımızda bir gereksinim olmuştur. 4 mevsim boyunca haşere türlerinin etkisinden kurtulmak için ilaçlama uygulamalarından yararlanmamız gerekmektedir. Haşere ilaçlama için dışarıdan destek alınması gerektiği unutulmamalıdır.  Haşere ilaçları rastgele gelişi güzel kullanılabilecek uygulamalar değildir. Hamam böceği ilaçlama ya da pire ilaçlama uygulamalarında kullanılacak olan ilaç dozajı çok önemlidir. Bu yüzden ilaçlama işlemlerinin uzman kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir.

Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere ilaçlama nasıl yapılır? İlaçlama uygulamaları ve yöntemleri belli koşullar izlenerek yapılmaktadır. İlaçlama sırasında farklı yöntemler uygulanmaktadır.

Haşere ilaçlama için;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşere ilaçlama fiyatları

Haşere ilaçlama fiyatları, belli ön koşullara göre düzenlenmektedir. İlaçlama fiyatları belirlenirken izlenmesi gereken yol; ilaçlama yapılacak alanın yer büyüklüğü yani metrekaresi, bunun yanında ilaçlama alanlarında var olan haşere yoğunluğu ve olası başka haşere türlerine rastlanması, bu alanlarda haşereleri için kullanılacak toplam ilaç miktarı haşere ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Haşere İlaçlama Firmaları

Haşere ilaçlama firmaları seçerken dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü her haşere ilaçlama firması size kaliteli hizmet sunmaz. Haşerelerden kurtulmanız için ilaçlama firmasının uygulama ve yöntemleri çok önemlidir.

Haşere İlaçlama Sertifikası Nasıl Alınır?

Haşere ilaçlama sertifikası nasıl alınır? Elbette bu işlemler yılın belli dönemlerinde belli tarihlerinde ilan edilerek, ilaçlama hizmeti yapacak şirketin ve personellerini sahip olması gereken önemli belgelerden biridir. Öncelikle eğitim sürecinden sonra yapılan uyulamalı eğitimlerden sonra sınava tabi tutularak sertifika alınmaktadır.

  • Zaten bir ilaçlama şirketinin yasal izinleri olması gerekmektedir.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı olması gerekmektedir.
  • Kullanılan ilaçların TSE tarafından onaylı olması gerekmektedir.

Haşere ilaçlaması güvenilir kişi ve kurumlarca yapılmalıdır. Aksi halde ilaçlamanız ve bu ilaçlama için harcadığınız para boşa gidebilir. İlaçlama şirketimizde 7/24 ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz. % 100 garantili ilaçlama uygulama ve çalışmalarımız için bizi arayabilir yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

Kemirici ilaçlamanın önemi

admin | Eylül 30, 2017 | 0

İlaçlama hizmetleri arasında günümüzde en çok rağbet gören tür fare ilaçlamalarıdır. Kemiriciler dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahip olduklarından her kıtaya yayılmışlardır. Çok çabuk üreyen genetikleri sayesinde ise gittikleri ortamda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.