İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceğinin Zararları

admin | Ağustos 31, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Canlılar arasında hayvanlar aleminin oldukça kalabalık ve çok farklı türlerine sahip olan böcekler, ne yazık ki insan sağlığı için oldukça zarar vermektedirler. Kimi doğrudan bizleri hasta ederek, kimi ısırarak ya da sokarak, kimisi de mikrobik reaksiyonlara neden olarak bizlere zarar vermektedirler.

Böceklerin hemen her çeşidine kucak açan ve oldukça fazla elverişli olan ülkemizde de çok fazla türden böcek bulunmaktadır. Bu nedenle de böceklerden kurtulmanın yolları konusu, böceklerin zararları düşünüldüğünde, bu yoğunluğa paralel olarak oldukça önem arz etmiştir. Peki ülkemizde hemen her yerde olan hamam böceğinin zararları var mıdır?

  • Genellikle mikroplu yerlerde bulunan bu haşere, üzerlerinde binlerce mikrobik organizma bulundurur.
  • Gezindikleri her noktaya bu mikropları döker ve zaten çok hızlı çoğalan mikropların evimizde her yeri sarmasına neden olurlar.
  • Yiyeceklerin üzerinde gezdiklerinde gıdaların yapısını bozarlar. O gıdalardan tüketen insanların da zehirlenmelerine neden olurlar.
  • Görüntü olarak da özellikle yeme içme işletmelerinde hoş karşılanmayan bu haşerelerden bir an önce kurtulmak gereklidir. Hamam böceği ile mücadele ise oldukça zor bir yöntemdir.

Her haşerenin zararı ne olursa olsun, Büyükçekmece İlaçlama olarak bizler, tüm kaliteli ilaçlarımızla ve en modern ilaçlama yöntemlerimizle sizlerin daima yanınızdayız. İster ev ilaçlama ister iş yeri ilaçlama ya da bahçe ilaçlama gibi dilediğiniz her mekanda en pratik ve kesin çözüm sunan işlemlerle tüm haşere şikayetlerinizi yok ediyoruz. Bizlere ulaşabilmek için çağrı merkezlerimizi aramanız ya da ilaçlama talep formlarımızı doldurmanız yeterlidir.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.