İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği İlaçlama

admin | Nisan 22, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Hızlı hareket eden hamam böceği, zor ilaçlanan bir haşere türüdür. Profesyonel olarak yapılması gerekilenhamam böceği ilaçlama işlemleri, şirketimiz tarafından en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Büyükçekmece hamam böceği ilaçlama firmaları arasında, uzun yılların verdiği tecrübelerle en profesyonel hizmeti veren firmayız.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılmaktadır?

Şirketimiz, TSE onaylı jel hamam böceği ilacı ile sağlıklı ve kalıcı işlem yapmaktadır. Birçok alanda kullanıma uygun olan ilacımız, ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır.

İlaçlamada önemli olan, ilaçların böceklerin yuvaların etki etmesidir. Böcekler yuvalarında ölmezlerse ve ilaçlar yuvadaki yumurtlara etki etmezse, hamam böceklerinden kurtulmak başarı sağlayamamaktadır.

Bu böceklerin yumurtaları kapsül şeklindedir. Birçok alana yayılabilmektedir. Kısa sürede üreyen haşerelerin yoğunlukları, yuvalarında bulunmaktadır. Bu yüzden bireysel olarak hamam böceği ile mücadele etmek, başarısız sonuçlar doğurabilir.

Kaliteli Hizmet Almanın Önemi

Suyun içerisinde boğulmadan yarım saat yaşayan hamam böcekleri, üzerine sert bir madde ile vurularak ta etkisiz hale getirilemez. Kolay ölmeyen bu haşereler üzerinde etki edecek olan ilaçlar kaliteli olmalıdır. Amatör firmalar, bu böcekleri kalitesiz ilaçlarla ilaçlamaktadır. Kalitesiz ilaçlar, insan sağlığına zarar verebilmektedir. İleriki zamanlarda oluşabilecek olan solunum yolları hastalıklarına zemin hazırlamaktadır.

İlaçlama hamam böceğinin zararı ile baş etmek ortadan kaldırmak amacıyla yapılmalıdır. Bu kapasitede olan şirketlerden yardım alınacağı zaman, hijyenik alanlarda yaşamak mümkündür.

Hamam böceğinin birçok türü bulunmaktadır. Bu böceklerin bütün türleri, pis alanlarda yaşamaktadır. Bunlar, bakteri taşıyan, hastalık yayan canlılardır.

Hamam Böceklerinin Türleri

  • Alman hamam böceği
  • Oryantal hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği
  • Kakalak
  • Karafatma

Büyükçekmece hamam böceği ilaçlama servislerimiz, ilçe genelinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz günün her saati ve yılın 365 günü sürmektedir.

Celaliye, Kumburgaz, Mimarsinan ve Tepecik semtlerinde uygun fiyatlarla verdiğimiz hizmetler sayesinde, bütün halkın sağlıklı alanlarda yaşamasını sağlamaktayız.

Müşteri temsilcilerimizden, dilediğiniz her an hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.