İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0 | Diğer Haşereler

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğundan olan ve genellikle kapalı, sıcak, nemli bölgelerde yaşamayı benimseyen haşere çeşitleridir. Görüntü bakımından rahatsızlık uyandırabilecek bu canlıların yaklaşık olarak 300 milyon yıldır var oldukları bilinmektedir.
10 ay besin tüketmeden yaşamlarını sürdürebilen gümüş böceğinin ortalama yaşam süresi yaklaşık olarak 1 ile 3 yıl arasıdır. Yaşam koşullarına bağlı olarak 8 yıla kadar yaşayabilir. Dişi gümüş böceği günden yaklaşık olarak 200 adet yumurta paketi bırakır. Yumurtadan çıkan böceğin yetişkin bir duruma gelebilmesi için yaklaşık 4 ay gibi bir zaman geçmesi gerekir. Genellikle açık kapı ve pencerelerden, ortamlarda bulunan yarıklardan ve banyolardan yaşam alanlarına kolaylıkla girebilir. Mutfaklarda, dolapların içinde, kilerde, bodrum katları ve banyoda yaşamlarını sürdüren gümüş böceği birçok şeyi tüketebilir. Özellikle kitaplar, tahıl ürünleri, kumaş, koli, duvar kağıdı vb. ev ürünlerini yiyerek, zarar verir.
Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceğine rastladığınız takdirde vakit kaybetmeden profesyonel firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. İlaçlama uygulamalarında en önemli husus hizmet alınacak firmanın profesyonel olması ve Sağlık Bağlık Bakanlığınca tüm ruhsatlara sahip olmasıdır. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık ve verimli alanlarda da gümüş böceğinden şikayetçiyseniz Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Kemirici ilaçlamanın önemi

admin | Eylül 30, 2017 | 0

İlaçlama hizmetleri arasında günümüzde en çok rağbet gören tür fare ilaçlamalarıdır. Kemiriciler dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahip olduklarından her kıtaya yayılmışlardır. Çok çabuk üreyen genetikleri sayesinde ise gittikleri ortamda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.