İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Farelerden Kaçmak Çözüm Değil

admin | Temmuz 21, 2017 | 0 | İlaçlama

Haşere, böcek, sürüngen ve kemirgenler havaların ısınması ile birlikte, yaşam alanlarımızda daha sık biçimde karşımıza çıkmaya başlarlar. Çünkü bu tür canlılar, nemli ortamlarda çok daha fazla barınabilmektedir. Gerek görünüşleri açısından gerek ise verdikleri zararlar nedeni ile insanların korku ve endişe ile yaklaştığı bu zararlı canlılar, yaydıkları bakteri ve mikroplar nedeni ile çok ciddi sayıda hastalığı insanlara bulaştırmaktadır. Bu nedenle insanlar ile bu canlıların aynı ortamda barınmaları risk taşımaktadır. Bu durumu bertaraf etmenin en sağlıklı yolu ise, böcek ilaçlama uygulamasıdır. Büyükçekmece böcek ilaçlama firmamız her türlü böcek türüne karşın etkin şekilde mücadele hizmeti vermektedir.

Bu tehlikeli canlılar içerisinde en ürkütücü olanları ise kuşkusuz farelerdir. Sadece ürkütücü olmaları değil, aynı zamanda insanlara en fazla hastalık bulaştıran canlılar olmaları nedeni ile de biz insanlar tarafından asla sevilemeyen fareler, dünya üzerinde en ufak deliklerden bile rahatlıkla geçiş yapabilen nadir canlılardan biridirler. Vücut yapılarının kıkırdak ve esnek olmasının avantajını barınma şanslarını arttırarak kullanana fareler, ayrıca dünyanın en güçlü kemirgenlerinden biridirler. Yenilenebilir çene ve diş yapıları sayesinde, her türlü ve en sert maddeleri bile çok rahat kemirebilen bu canlıların, aç kaldıklarında insanların kıkırdaklarını bile kemirdikleri bilinir. Aşırı derecede mikrop, bakteri ve zararlı organizma taşırlar, çünkü en pis ortamlardan yaşam alanlarımıza gelirler. Diğer yandan yine fareler temas ettikleri her yere dışkıları yolu ile yüksek oranda bakteri ve mikrop yaymakla kalmazlar, besinler, eşyalar, mutfak tezgahları, banyo gibi ekstra hijyen isteyen şeylerin üzerinden geçtiklerinde de büyük sorun yaratırlar. Bu sebeplerden ötürü fare ilaçlama yaptırarak, bu canlıları çevremizden en kısa sürede uzaklaştırmalıyız.

Gerek evinizde, gerek iş yerinizde gerek ise fabrikanızda, apartmanınızda, ofisinizde nerede olursa olsun bu tür zararlı canlıları kendinizden ve çevrenizdekilerden uzak tutmak için siz de Büyükçekmece böcek ilaçlama şirketleri tarafından sizlere sunulan hizmetlere başvurabilirsiniz.

 

Related Posts

Kemirici ilaçlamanın önemi

admin | Eylül 30, 2017 | 0

İlaçlama hizmetleri arasında günümüzde en çok rağbet gören tür fare ilaçlamalarıdır. Kemiriciler dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahip olduklarından her kıtaya yayılmışlardır. Çok çabuk üreyen genetikleri sayesinde ise gittikleri ortamda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.