İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Fare İlaçlama

admin | Nisan 16, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Servislerimiz, Büyükçekmece’de fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. İnsanların sağlığını tehlikeye atacak olan tüm zararlı canlılarla mücadele etmekteyiz. Halkımızın sağlığı bizim için her zaman öncelikler arasındadır. Halk sağlığını korumak için çalışmalarımızı, en kaliteli fare ilacı ile gerçekleştirmekteyiz.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Şirketimizce, fare ilaçlaması uzman personellerimizle yapılmaktadır. Personellerimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzmanlarımız, özel eğitimlerden geçtikten sonra müşterilerimizin hizmetine çıkmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü eğitimlerden geçtikten sonra, Büyükçekmece’nin tüm semtlerinde fare ile mücadele etmektedir. İlçe sakinlerinin sağlığı ve huzuru bizim için önemlidir. Celaliye, Kumburgaz, Mimarsinen ve Tepecik semt halkının fare sorununa 7/24 çözümler üretmekteyiz. İstasyonlarımız ile birçok alanda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Kemirgenler birçok alanda bulunabilmektedir. Birçok türü bulunan kemirgen familyasının beslenme alışkanlıkları da farklılık göstermektedir Bu sebeple, açık ve kapalı her alanda fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ev, işyeri, depo, tarla, park, bahçe, ofis gibi alanlar hizmet alanlarımızı kapsamaktadır. Fare ünitelerimiz, tüm kemirgen türleri üzerinde etkilidir. Aynı zamanda, birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birçok alanda kurulan ünitelerin için kemirgenleri kendisine çekecek olan yemler konulmaktadır. Yemi yiyen kemirgenler, ünite içerisinde ölmektedir. Bu sayede hiçbirine temas etmek zorunda kalmadan, yaşam alanlarınızı dezenfekte edebilirisiniz. Farenin zararları bu şekilde etkisiz hale gelmektedir.

İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Kemirgenler insanlara, maddi açıdan ve sağlık açısından zarar vermektedir. Sert dişleri ile tüm eşyaları kemirdikleri için yaşam alanlarımızda bulunması durumunda, uğrattıkları maddi kayıplar büyüktür. Sert dişleri ile eşyalarımızı kullanılamayacak hale getirebilirler. Sert dişleri ile insanlara da saldırabilmektedirler.

Aynı zamanda, aç kaldıklarında besinlerimize de ortak olabildikleri için hastalanmamıza neden olabilirler.

Birçok türü bulunan bu farelerin zararı da farklılık gösterebilmektedir. Bu canlıları kontrol altına almak için uzman olmak gerekmektedir. Çünkü her bir tür üzerinde uygulanacak kontrol yöntemi farklılık göstermektedir. Bunun için uzman fare ilaçlama şirketleri ile anlaşmak ve onlardan yardım almak gerekmektedir.

Şirketimizden bu konuda gönül rahatlığı ile hizmet almanız mümkündür. En kaliteli hizmeti veren şirketimiz, aynı zamandan en ekonomik hizmeti de vermektedir. Müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.