İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

admin | Nisan 29, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Yaşam alanlarımızda kalıcı ve başarılı böcek ilaçlama hizmeti almak için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. Ev ilaçlama hizmetini de profesyonel kadromuz ile vermekteyiz. Profesyonel hizmet almanın en çok önem teşkil ettiği alan, şüphesiz ki evlerimizdir. Kişisel alanımız olan evlerimizde, sağlıklı ve huzurlu yaşamak çok önemlidir. Evlerimiz, herkese teslim edilemez. Dolayısıyla, kurumsal firmalardan destek almak şarttır.

Evdeki Böceklerin Neden Olduğu Sorunlar

Evde yuva yapan böcekler, yuvalarından taşıdıkları bakterileri kişisel alanlarımıza sokarlar. Bakterilerin yemek yediğimiz, uyuduğumuz alanlarda bulunması, insanların sağlıksal sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Haşereler bu bakterileri, salyaları ve dışkıları ile bulaştırabilirler. Besinlerimizin üzerinde gezinmelerinden dolayı, salgın hastalıkların yayılmasına neden olabilirler.

Ayrıca haşerelerin evlerimizde bulunması, eşyalarımızın zarar görmesine de neden olabilir. Bazı haşere türleri, pamuk, iplik, ahşap gibi ürünleri yiyerek beslenmektedir. Haşerelerin bu çeşitleri, maddi açıdan zarara neden olabilmektedirler. Evde haşere ile mücadele etmek, sağlığınız ve paranız açısından önemlidir.

Evde Mücadele Etiğimiz Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği, sinek, kör fare, Alman hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, akar, tatarcık, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, fındık faresi, çekirge, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, halı böceği, çatı faresi, hamam böceği, mayt, kertenkele, örümcek, tahtakurdu, güve, mite, bit, karafatma, kırkayak, pamuk faresi.

Sağlığınızı tehlikeye atan böcekler ve fareler, profesyonel kadromuz tarafından 7/24 ilaçlanmaktadır. Ev ilaçlama işlemlerini aralıksız gerçekleştirmemizin nedeni, zararlı canlıların kısa sürede üremesidir.

Etkili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
    Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Özellikle kokusuz ilaçlama tekniğimiz, ev ilaçlama işlemlerinde en çok tercih edilen işlemdir. İşlemlerimizin tümü TSE onaylı ilaçlarla, ekonomik olarak yapılmaktadır.

Related Posts

dizdariye-bocek-ilaclama

Dizdariye Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 2, 2018 | 0

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi böcek ilaçlama firması olarak adını duyuran ve bu şana yakışır şekilde çalışmalarını yürüten Dizdariye böcek ilaçlama şirketi; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir'de müşterilerine sunmaktadır. Çalışmalarını devlet onayı…

Kamiloba Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 20, 2018 | 0

İlaçlama teknikleri bakımından sektörde en kaliteli ve en kesin sonuç veren donanıma sahip Kamiloba böcek ilaçlama firması; her çeşit haşere ve ev zararlısı için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böceklerin insan sağlığı üzerinde yol…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.