İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 29, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Halk sağlığını tehdit eden böcekler, insanların parasal anlamda da zarar verebilir. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, insanlarla zarar veren böcek türlerinin tümünü ilaçlamaktadır. Şirketimiz, halk sağlığını ön planda tutmaktadır. Uygulamalarımız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermekteyiz. Açık ve kapalı alanların tümünde uygulanan işlemlerimiz, günün her saati sürmektedir.

 

İlçede Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Bütün semtlere, uzman personellerimizle servis sağlamaktayız. Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz, kaliteli ekipmanlarla işlem yapmaktadır. En iyi teknolojide üretilen cihazlardan oluşan ekipmanlarımızla, birçok alanda kalıcı hizmetler sağlamaktayız. En dar alanlarda bile tam hakimiyet kurmaktayız. Fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Bulunan Zararlı Canlı Türleri

Esenyurt böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, kalorifer böceği, teşbih böceği, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tatarcık, karafatma, mite, çıyan, kör fare, lağım faresi, gümüş böceği, tahtakurusu, kene, salyangoz, Alman hamam böceği, sivrisinek, güve, yaban arısı, mayt, fındık faresi, sıçan, kakalak, kırkayak, uyuz böceği, karınca, yılan, akrep, tahtakurdu, çatı faresi, halı böceği, örümcek, akar, eşek arısı, pire, ev faresi, sinek, hamam böceği, bit, kertenkele, çekirge ve  pamuk faresi 7/24 ilaçlanmaktadır.

Haşereler Nerede Yuva Yapar?

Doğada en fazla türe sahip olan canlılar, böceklerdir. Bunların her birinin anatomik yapısı ve fiziksel özelikleri, beslenme alışkanlıkları değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla, yuvalarını kurdukları yerler de farklıdır. Ancak genel olarak, nemli ve pis alanlarda yuva yaparlar.

Beslenme şekilleri, böceklerin yuva yaptıkları yer açısından oldukça ayırt edici bir faktördür. İnsanların gıda artıkları ile beslenen böcekler, evlerimizin, işyerlerimizin mutfaklarında yuva yapabilirler. Böceklerin bazı türleri ahşap ürünlerle beslenmektedir. Mobilya depoları, bu böceklerin en çok bulunduğu alanlardır. Ancak evde, işyerinde kısaca mobilya olan her alanda bulunabilir ve eşyaların üzerinde yuva yapabilirler. Beslenme şekli açısından en tehlikeli olan haşere grupları ise kanla beslenenlerdir. Bunlar, canlıların tümünün kanını emebilir. Hayvanlarda bulunan tehlikeli hastalıkları da, insanlara bulaştırabilirler.

Esenyurt böcek ilaçlama hizmetlerimiz, açık ve kapalı bütün alanlarda verilmektedir. Sektörün en uygun fiyatları ile uygulanmaktadır.

Related Posts

dizdariye-bocek-ilaclama

Dizdariye Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 2, 2018 | 0

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi böcek ilaçlama firması olarak adını duyuran ve bu şana yakışır şekilde çalışmalarını yürüten Dizdariye böcek ilaçlama şirketi; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir'de müşterilerine sunmaktadır. Çalışmalarını devlet onayı…

Kamiloba Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 20, 2018 | 0

İlaçlama teknikleri bakımından sektörde en kaliteli ve en kesin sonuç veren donanıma sahip Kamiloba böcek ilaçlama firması; her çeşit haşere ve ev zararlısı için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böceklerin insan sağlığı üzerinde yol…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.