İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böceklerden Kurtulma Yolları Nelerdir ?

admin | Ağustos 20, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Böcekler insan sağlığı açısından oldukça zararlı olmakla birlikte, bitkiler ve hayvanlar için de büyük zararlar vermektedir. Aynı zamanda maddi hasarlara da neden olan böceklerin, en çok bulunduğu yerlerden biri de evlerdir. Sokaklarda, bahçelerde görmeye aşina olduğumuz haşereleri evlerimizde görmek oldukça sinir bozucu olabilmektedir. Peki böceklerden kurtulma yolları nelerdir ?

  • İlk olarak evimizin temizliğine dikkat etmeliyiz. Sık sık temizlenmeyen evlerde pek çok bakteri ve virüs bulunur ve bu bakteriler haşereler için oldukça caziptir.
  • Evimizin içine ayakkabılarla asla basmamalıyız. Sokaklarda bulunan böceklerin yumurtaları, ayakkabılarımıza yapışarak bizimle evlerimize kadar gelmektedir. Evin içine de ayakkabılarla girildiğinde kısa bir süre sonra çok fazla haşerenin evimizde oluşumuna neden oluruz.
  • Çöplerimizi bekletmeden derhal çöpe atmalıyız. Hatta balkonda dahi olsa çöpleri bekletmemeliyiz. Çünkü çürükçül beslenen her haşere çöp kokusuna direkt olarak gelmektedir. Özellikle kırkayaklar, kulağakaçan böceği, fareler, karınca, solucan gibi haşereler çöplere gelmektedir.
  • Pencerelerimize mutlaka sineklik taktırmalı, haşerelerin evlerimize pencerelerden girişini az da olsa engelleyebiliriz.
  • Haşerelerden kurtulmak ve onlara karşı tam koruma almak için düzenli olarak böcek ilaçlaması yaptırmalıyız. Ayrıca da evin çevresinde haşerelerin yoğun olduğu park ve bahçelerin ilaçlaması da oldukça önem arz etmektedir.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama olarak sizlere sunduğumuz tüm ilaçlama hizmetlerimiz alanında en güvenilir ve nitelikli uygulamalardan oluşmaktadır. İlaçlarımızın hepsi ve tüm uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İlaçlama elemanlarımızın hepsi alanında güvenilir ve tecrübeli kadrodan oluşmaktadır. Evinizdeki haşerelerden kurtulmak için çağrı merkezlerimizi dilediğiniz gün ve saatte 7/24 arayabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.