İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 5, 2015 | 0 | Diğer Haşereler

Böcek ilaçlama, böceklerin sebep olabileceği sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için alınan bir önlemdir. Böceklerden bulaşan hastalıkların yayılmasını önlemek için onlarla doğru şekilde mücadele etmek gerekmektedir. Uzman personellerle hizmet veren, profesyonel ve kurumsal Beylikdüzü böcek ilaçlama firmaları ile görüşüp, hizmet alırsanız böceklerin zararlarından kurtulabilirsiniz.

 

 

Haşerelerin Zararları

Haşereler, sağlıksız yaşam alanları oluşturmaktadır. Çeşitli bakterileri ve salgın hastalıkların virüslerini bir yerden, başka bir yere ve bir canlıdan başka bir canlıya taşıyan böceklerdir. Haşereler çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlamakla birlikte, insanların huzurunu da kaçırmaktadır. Böceklerin bulunduğu alanlarda, insanlar huzursuz olmaktadır. Okul, iş ve günlük hayatta başarısızlıklara neden olmaktadır. Birçok insanın psikolojisi bozulmaktadır.

Bazı böcek türleri, insanların eşyalarını kemirmektedir. Ahşap eşyaları, halıları, kıyafetleri yiyerek kullanılmayacak hale getirebilirler. Bu da, haşerelerin neden olduğu maddi zarar anlamına gelmektedir.

Yaşam Alanlarımızda Bulunan Böcekler

Kalorifer böceği, sivrisinek, halı böceği, mayt, çekirge, kertenkele, kene, kırkayak, yaban arısı, mite, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, kakalak, pire, eşek arısı, çıyan, güve, bit, yılan, tahtakurusu, salyangoz, uyuz böceği, lağım faresi, akar, tahtakurdu, teşbih böceği, karınca, akrep, örümcek.

Yaşam alanlarımızda bulunan böceklerin tümü, bizlere zarar vermektedir. Böceklerden kurtulmanın tek yolu, böcek ilaçlama hizmeti almaktır.

Böcekler Nerede Bulunur?

Doğada çok çeşitli böcek türleri bulunmaktadır. Bunların bulundukları alanlar, çeşitlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Açık ve kapalı alanlarda haşereler bulunabilir.  Bitki örtüsünün bulunduğu alanlar, haşerelerin doğal yaşam alanlarıdır. Ancak insanların artıkları ile beslenen haşereler, kapalı mekânlarda da yuva yapabilirler. Kapalı mekânlarda bulunan böcekler, nemli ve rutubetli alanları kendilerine yuva kurmak için tercih etmektedirler. Evlerde, tuvalet, banyo, mutfak, depo, parke ve mutfak mermeri aralıkları, duvar aralıkları böceklerin yuva yaptıkları alanlardır. Haşere ile mücadele ederken, yuvasını kurduğu alanları teşhis etmek gerekmektedir. Bu sebeple, bu işlemi ancak profesyonel kişiler gerçekleştirebilmektedir.

Beylikdüzü ve İstanbul’un tüm ilçelerinde kalıcı ve %100 garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilacı ile ekonomik ve sağlıklı ilaçlama yapmaktayız. Çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Lağım faresi ilaçlama

admin | Aralık 15, 2017 | 0

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza saldırıda bulunan diğer tüm böcek ve fare çeşitleri gibi lağım faresi ilaçlama uygulaması da vermektedir. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olan bu…

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 7, 2017 | 0

Böcekler dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip hayvanlar arasındadır. Ekolojik döngünün gerekliliği için son derece önemli olan bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiğinde birçok maddi ve manevi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.