İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Şirketleri

admin | Mayıs 12, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Dünya üzerinde çok sayıda türe sahip olan haşereleri ilaçlamak, profesyonellik gerektirmektedir. Profesyonel bir kadroya sahip olan ve bu konuda deneyimli olan böcek ilaçlama şirketleri ile görüşüp hizmet talebinde bulunarak, haşereler ve fareler üzerinde tam hâkimiyette sağlayabilirsiniz.

Böcekler Sağlığımıza Nasıl Zarar Verir?

Böcekler, çeşitli yollarla insan sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Dışkıları ve salyaları ile bıraktıkları bakterilerle, insan sağlığına zarar verebilirler.  Pis yerlerde yuvalarını kurdukları için insanların yaşadıkları alanlara girerken, beraberlerinde çeşitli bakterileri de getirirler.

Böcekler hızlı hareket eder. Bir alandan başka bir alana kolayca geçiş sağlar. İnsanlar arasında hastalıkların geçmesini de bu şekilde sağlarlar. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında büyük katkıları bulunmaktadır. Bulaşıcı birçok hastalığı, eşyalarımıza, yiyeceklerimize temas ederek ya da kan yolu ile bulaştırabilirler. Hem insanların, hem de hayvanların kanını emebilirler. Kanını emdikleri canlı hasatlık virüsü taşıyorsa, daha sonra ısıracağı hayvana ya da insana da bu virüsü bulaştıracaktır.

Yalnızca böcekler sağlığımıza zarar vermemektedir. Fareler de, insan sağlığı açısından büyük risk faktörüdür. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlayan her türlü zararlı canlı üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Böceklerin ve Farelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

  • Verem
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Veba
  • Tifo
  • Kırım kanamalı Kongo ateşli hastalığı
  • Mantar hastalıkları
  • Gıda zehirlenmeleri

Bulaşıcı Hastalıkları Yayan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, fındık faresi, örümcek, mayt, uyuz böceği, bit, kırkayak, eşek arısı, halı böceği, karafatma, sıçan, çıyan, kakalak, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurusu, kertenkele, mite, çekirge, kene, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, kör fare, akrep, lağım faresi, güve, akar, salyangoz, karınca, gümüş böceği, hamam böceği, teşbih böceği, sinek, tatarcık, ev faresi, pire, çatı faresi, yaban arısı, tahtakurdu, pamuk faresi.

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlayan fare ve böceklerle, ancak profesyonel böcek ilaçlama şirketleri mücadele edebilmektedir. Bu zararlılar, çeşitli hastalıkların virüslerini yaydıkları için bilinçsiz ilaçlama sırasında insanlara zarar verebilmektedir. Sağlık Bakanlığı ruhsatı bulunan şirketimiz, özel yöntemlerle farelerden ve böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Üstelik bu özel işlemlerin tümünü, ekonomik koşullarda gerçekleştirmektedir. Büyükçekmece ve İstanbul geneline servis sağlayan firmamızla iletişime geçerek, ekonomik ve kalıcı hizmet alabilirsiniz.

Related Posts

dizdariye-bocek-ilaclama

Dizdariye Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 2, 2018 | 0

Böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi böcek ilaçlama firması olarak adını duyuran ve bu şana yakışır şekilde çalışmalarını yürüten Dizdariye böcek ilaçlama şirketi; ilaçlama hizmetlerini İstanbul, Kocaeli ve İzmir'de müşterilerine sunmaktadır. Çalışmalarını devlet onayı…

Kamiloba Böcek İlaçlama

admin2 | Ekim 20, 2018 | 0

İlaçlama teknikleri bakımından sektörde en kaliteli ve en kesin sonuç veren donanıma sahip Kamiloba böcek ilaçlama firması; her çeşit haşere ve ev zararlısı için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böceklerin insan sağlığı üzerinde yol…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.