İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

admin | Nisan 18, 2016 | 0 | İlaçlama

Böcekler, hepimizin rahatsızlık duyduğu hayvanlardır. Gerek görüntüleri gerekse verdikleri zararlar bizim korkularımızı tetiklemektedir. Bu nedenle evimizde, işletmelerimizde ya da gün içerisinde vaktimizi geçirdiğimiz yerlerde böcek bulunmasını istemeyiz. Bu sorundan kurtulmanın en basit yolu da böcek ve haşereler için ilaçlama yapmaktır. İlaçlama işlemini yapmakta olan profesyonel firmalar bulunmaktadır. Profesyonelliğe önem verilmesinin nedeni ise sağlık konusunun hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olmasıdır. Böcek ve haşere ilaçlamada kullanılan bazı ilaçlar böcek ve haşerelerden çok insan sağlığını tehdit eden ilaçlar olabilmektedir. İşini iyi yapmayan ve bu konuyla ilgili bilgisi olmadan ilaçlama yapan ekipler belirlenmeli ve şikayet edilmelidir. İlaçlama işlemi yapacak olan firmanın sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan bir ekibe sahip olması gerekmektedir. İstanbul böcek ilaçlama firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimize herhangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan ekibimizle beraber böcek ve haşere sorunlarınızı itina ile çözmekteyiz.

Böcek İlaçlama İşleminin Yapıldığı Alanlar

  • Okul bahçeleri
  • Hastane bahçeleri
  • Tarlalar
  • Evler
  • Çeşitli işletmeler
  • Bina ve siteler
  • Bahçeler gibi alanlarda böcek ilaçlama şirketleri tarafından ilaçlama işlemi yapılabilmektedir.

Bu alanlar günlük hayatta sıkça kullanılan ve birçok kişinin içinde bulunduğu yerler olduğu için haşere konusuna dikkat edilmektedir. Kalabalık yerlerde sağlık sorunları daha çabuk yayılmakta, özellikle böcek ve haşerelerin taşıdığı salgın hastalık mikropları daha çabuk işlevselleşmektedir. Bu nedenle bu tür yerlerde basit görünen fakat tehlikeli olan haşere sorunlarına daha çok dikkat edilmelidir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ve haşere ilaçlamada kullanılan en bilindik yöntemler sıvı ile ilaçlama ve jel ile ilaçlamadır. Sıvı ile ilaçlama en çok tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem kokulu ya da kokusuz olarak tercih edilebilmektedir. Jel ile ilaçlama yöntemi ise böcek yuvasına kadar etki eden bir ilaçlama yöntemidir. Böceklerin bölgeye yerleşip yuva yapması durumunda kullanılır.

Firmamız kadıköy böcek ilaçlama konusunda da  sizlere hizmet vermektedir. Sağlık bakanlığı onaylı ekibimizden ilaçlama için yardım almak istiyorsanız web sitemiz ya da iletişim numaramız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Kemirici ilaçlamanın önemi

admin | Eylül 30, 2017 | 0

İlaçlama hizmetleri arasında günümüzde en çok rağbet gören tür fare ilaçlamalarıdır. Kemiriciler dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahip olduklarından her kıtaya yayılmışlardır. Çok çabuk üreyen genetikleri sayesinde ise gittikleri ortamda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 451 07 95

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

Referanslar

Diğer Haşereler

Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmasına bayrampasabocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.